R. Kurtinaitis pripažino, kad neliks Vilniuje: mano sutartis baigėsi ir ji nepratęsta

Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-06-18 22:10

Rimo Kurtinaičio dienos Vilniuje – suskaičiuotos. Lietuvos krepšinio lygos finalo serijoje 1-4 Kauno „Žalgiriui“ nusileidusio „Lietuvos ryto“ strategas po nesėkmės paskutiniame penktajame serijos mače pripažino, kad sostinėje darbų nebetęs.

Dar vykstant pusfinalio serijai su Klaipėdos „Neptūnu“ pasklidusi žinia apie vilniečių susitarimą su Dainiumi Adomaičiu kiek apkartino R. Kurtinaičiui sezono pabaigą, o iš viso pusantrų metų ekipoje praleidęs strategas pripažino, kad buvo nelengva, tačiau savo darbą jis dirbo iki pačios pabaigos.

reklama

„Noriu pasveikinti žalgiriečius su puikia pergale ir puikia serija. Jie buvo geresnė komanda. Tiesiog nugalėjo geresnė ekipa. Šiuo metu nieko negalėjome jiems priešpastatyti. Esu dėkingas mūsų vyrams už energiją, už norą. Meistriškumo trūkumas pasijautė mačo pabaigoje. Manau, kad buvome subūrę konkurencingą kolektyvą. Žiūrovams buvo geras reginys, mus tenkina antra vieta – visi patenkinti“, – sakė vilniečių strategas.

– Kaip vertinate sezoną? – žurnalistai spaudos konferencijoje paklausė R. Kurtinaičio.

– Komanda nesidaro per vieną sezoną. Imant nuo pradžios, mes turime naujus 8 žaidėjus. Sezono metu turėjome labai daug traumų, daug lūžių, kokių niekad nemačiau per karjerą. Kažkas nežaidžia, ir tai atima susižaidimo laiką. Pabaigoje tapome komanda. Prieš „Neptūną“ turėjome labai sunkią seriją, bet išspaudėme iš to maksimumą. Prieš „Žalgirį“ pralaimėjome, bet buvome tolygus varžovus jam.

reklama

– Ką manote apie permainas ekipoje?

– Negalvoju, nes patys žinote mano padėtį. Kas ateis dirbti, tas ir žiūrės. Klubas daro sprendimus, komplektuoja, čia jų reikalas.

– Ką galvojate apie savo ateitį?

– Ieškosiu turbūt, dar negalvojau (šypsosi). Tai yra normali situacija. Baigėsi sutartis ir ji nepratęsta. Lauksiu kitų pasiūlymų.

– Dėl ko šiame sezone labiausiai gaila?

reklama

– Nematau ko gailėtis. Visada gaila, kai neįvykdai kažkokio uždavinio. Manau, kad buvome pajėgūs žengti į kitą Europos taurės etapą, bet nevykusiai sužaidėme su „Zenit“, dar labiau nevykusiai – su „Fiat“. Gaila, kad nesugebėjome tuo pasinaudoti. Aišku, būčiau neteisus, jeigu sakyčiau, kad nebūtų gaila, jog nelaimėjome žiedų. Norėjome mes laimėti, komanda norėjo labiau nei aš pats, ką matėte aikštelėje. Visas klaidas komplektavimo prisiimu sau, nes klubas nepadarė nė vieno žingsnio be mano žinios. Sunkūs metai, bet reikia mokytis iš jų.

reklama