Antrajame kėlinyje pabudę belgai sutaršė kuklios Panamos gynybą

Belgija - Panama
2018-06-18 19:53

Sunkiai įsivažiavę vieni pasaulio futbolo čempionato favoritų Belgijos futbolininkai antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš planetos pirmenybių debiutantus.

Visus įvarčius po pertraukos sumušę belgai Sočyje 3:0 sutriuškino Panamą bei bent jau iki vakaro rungtynių tarp Anglijos ir Tuniso įsikūrė G grupės viršūnėje.

Keletą progų pačioje susitikimo pradžioje turėję belgai įmušti nesugebėjo, o per likusį pirmojo kėlinio laiką labai realių šansų nebeturėjo. Vis dėlto po pertraukos pirmą kartą į pasaulio čempionatą patekusios Panamos gynyba pradėjo braškėti.

Nepraėjus nė dviem minutėms antrajame kėlinyje ledus puikiu smūgiu iš dešiniojo atakos krašto pralaužė Driesas Mertensas, išvedęs Belgiją į priekį. Akivaizdžiai atsipalaidavę belgai antroje kėlinio pusėje varžovus pribaigė dar dviem tiksliais Romelu Lukaku smūgiais.

Iš pradžių puolėjas 69-ąją minutę galva užbaigė puikų Kevino De Bruyne perdavimą, o jau po šešių minučių meistrišku smūgiu pergudravo vartininką ir tapo vos trečiuoju čempionato žaidėju pasiekusiu dublį vieneriose rungtynėse.

Antrosios G grupės rungtynės 21 valandą vyks tarp Anglijos ir Tuniso komandų. Jos bus žaidžiamos Volgograde.