Iš NBA – susidomėjimas dviem „Žalgirio“ žaidėjais

Brandonas Daviesas ir Kevinas Pangosas
Brandonas Daviesas ir Kevinas Pangosas
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-06-18 19:13

Itin sėkmingą sezoną sužaidęs ir Eurolygoje trečiąją vietą užėmęs Kauno „Žalgiris“ tapo pastiprinimo ieškančių turtingesnių klubų taikiniu, o tarp tokių ekipų yra ir stipriausios pasaulio krepšinio lygos ekipos.

Komentatorius Vaidas Čeponis tiesioginio eterio metu teigė, kad NBA klubai yra išreiškę susidomėjimą net dviem žalgiriečiais – Brandonu Daviesu ir Kevinu Pangosu.

reklama

Amerikietis su „Žalgiriu“ dar balandžio pradžioje sudarė naują sutartį pagal formulę „1+1“, pagal kurią per sezoną turėtų uždirbti apie pusę milijono eurų. Vis dėlto, pasak V. Čeponio, kelios NBA komandos yra susidomėjusios galimybe išpirkti naująjį B. Davieso sutartį, sumokėdamos Kauno klubui nustatytą išpirką.

Savo ruožtu K. Pangosas jau turi preliminarų susitarimą su „Barcelonos“ klubu, tačiau kaip ir jo iki šios vasaros galiojusioje sutartyje su „Žalgiriu“, jame yra numatyta sąlyga dėl persikėlimo už Atlanto. Jeigu kanadietis gaus pasiūlymą iš NBA klubų, galės jį priimti, o Šiaurės Amerikos ekipai tereikės sumokėti tam tikrą išpirką katalonams.

Pasak komentatoriaus, K. Pangosu labiausiai yra susidomėjusios Atlantos „Hawks“, Fynikso „Suns“ ir Dalaso „Mavericks“ ekipos.

reklama
reklama