Aktyviai žaidėjų rinkoje besisukanti „Anadolu Efes“ susitarė su „Žalgirio“ įžaidėju

Vasilije Micičius
Vasilije Micičius
© Paulius Peleckis
Alfa.lt
2018-06-18 16:29

Paskutinę vietą praėjusiame Eurolygos sezone užėmusi Stambulo „Anadolu Efes“ komanda rikiuoja artėjančių metų ekipos gretas, o į jos akiratį pateko jau antras Kauno „Žalgirio“ žaidėjas.

Turkijos žiniasklaida kiek anksčiau skelbė, kad šios šalies pirmenybių pusfinalyje suklupusi komanda aktyviai domisi Vasilije Micičiumi, turinčiu galimybę pratęsti su „Žalgiriu“ sutartį ir kitam sezonui. Turkai pabrėžė, kad derybos tarp „Anadolu Efes“ ir Serbijos rinktinės gynėjo jau baigtos ir susitarimas tarp šalių pasiektas, o už jį Lietuvos komandai turėtų būti sumokėta išpirka.

Šią informaciją patvirtino ir tinklalapio Basketnews.lt šaltiniai. Teigiama, kad Kauno klubas iš Turkijos grandų už žaidėją gaus apie 150 tūkst. eurų išpirką.

Kiek anksčiau skelbėme, kad Stambulo ekipa aktyviai domisi ir kitu itin sėkmingo „Žalgirio“ sezono „kaltininku“ – Edgaru Ulanovu.

Trečiąją vietą Eurolygoje užėmusi Laikinosios sostinės komanda po sezono neteks ir kito savo įžaidėjo – Kevino Pangoso, kuris jau yra pasiekęs susitarimą su „Barcelonos“ komanda.

reklama

Prieš karjeros stotelę Kaune Bursos „Tofaš“ garbę Turkijoje gynęs V. Micičius šio sezono Eurolygoje rinko po 7,7 taško ir 4,2 rezultatyvaus perdavimo.

reklama