Į Lietuvos sporto universiteto magistrantūrą – gilinti profesinių žinių

Lietuvos sporto universitetas siekia išsaugoti sporto mokslą ir studijas.
Lietuvos sporto universitetas siekia išsaugoti sporto mokslą ir studijas.
alfa.lt
2018-06-18 15:28

Po diplomų įteikimo iškilmių, birželio 22–29 d., Lietuvos sporto universitete (LSU) vyks prašymų studijuoti magistrantūroje priėmimas. Šiemet ir ankstesniais metais bakalauro laipsnį įgiję absolventai, norintys gilinti savo profesines žinias bei praplėsti kompetencijas, atlikti mokslinius tyrimus ir rašyti mokslinį darbą, kviečiami rinktis socialinių ir biomedicinos mokslų sričių magistrantūros studijas.

Studijos lietuvių ir anglų kalbomis

LSU siūlo 10 magistrantūros studijų programų: Treniravimo sistemos, Kūno kultūra, Kineziterapija, Taikomoji fizinė veikla, Sporto fiziologija ir genetika, Sporto edukologija, Turizmo ir sporto vadyba, Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata, Performance Analysis of Sport, Basketball Coaching and Management.

Kineziterapijos, Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos bei Basketball Coaching and Management magistrantūros studijas galima rinktis nuolatinės arba ištęstinės formos, o visas kitas – tik nuolatinės.

Kineziterapijos, Sporto fiziologijos ir genetikos, Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos bei Turizmo ir sporto vadybos programos vykdomos lietuvių ir anglų kalbomis, Performance Analysis of Sport, Basketball Coaching and Management – tik anglų k.

Prašymus ir dokumentus galima pateikti ir elektroniniu būdu.

Birželio 22–29 d. stojantieji į magistrantūrą kviečiami atvykti į LSU, 227 kabinetą (Centriniai rūmai, Sporto g. 6, Kaunas), ir užpildyti prašymą.

Priėmimo komisija prašymus priims darbo dienomis:

I–IV nuo 8 iki 17 val., V – nuo 8 iki 15.45 val. Pietų pertrauka – nuo 12 iki 12.45 val.

Kontaktai pasiteirauti:

Tel. 8 37 302645, el. p. priemimas@lsu.lt

Prašymą užpildyti ir dokumentus pateikti bus galima ir elektroniniu būdu:

https://is.lsu.lt/el_stojimai/stojimas

Jungiantis per banką papildomai reikia pasirinkti Elektroniniai valdžios vartai.

Daugiau informacijos apie magistrantūros studijas LSU:

http://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/antrosios-pakopos-magistranturos-studijos

Tuo pačiu metu – priėmimas į išlyginamąsias (papildomas) studijas LSU

Birželio 22–29 d. Lietuvos sporto universitete vyks priėmimas ir į išlyginamąsias (papildomas) Taikomosios fizinės veiklos ir Kineziterapijos studijas.

Jas kviečiami rinktis stojantieji, įgiję išsilavinimą kolegijose ir norintys studijuoti LSU magistrantūroje. Per išlyginamąsias studijas jie išklauso trūkstamus bakalauro studijų dalykus ir išlaiko egzaminus, kad įgytų pakankamų žinių ir gebėjimų, reikalingų sėkmingoms magistrantūros studijoms.

Plačiau apie išlyginamąsias studijas LSU – https://www.lsu.lt/priemimas-i-lsu/