Skandalas Kroatijos rinktinėje – treneriai patyrusį puolėją išsiuntė namo

Nikola Kaliničius
Nikola Kaliničius
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-06-18 14:16

Nors Kroatijos futbolo rinktinė pasaulio čempionatą pradėjo pergale, ne viskas jos susitikime su Nigerijos žaidėjais ėjosi kaip iš pypkės.

Vienos pajėgiausių Europos rinktinių atstovai šiandien pranešė, kad vyriausiasis komandos strategas Zlatko Daličius atsisakė puolėjo Nikolos Kaliničiaus paslaugų. Tokį sprendimą treneris priėmė dėl žaidėjo elgesio pirmųjų rungtynių metu.

Paaiškėjo, kad Z. Daličius 85-ąją minutę norėjo pakeisti Mario Mandžukičių bei leisti į aikštę N. Kaliničių, tačiau sulaukė netikėto akibrokšto iš „Milan“ puolėjo – šis atsisakė žengti į aikštę.

Z. Daličius tuomet buvo priverstas ieškoti išeities bei išleisti į aikštę mažiau patyrusį 23-ejų Marko Pjacą, o po mačo spaudos konferencijoje jis užsiminė, jog rungtynes kroatai užbaigė „su pergale, be traumų, tačiau su viena problema“.

Pats žaidėjas po rungtynių tikino, kad kenčia nugaros skausmus ir būtent dėl to nesiryžo žengti į aikštę, tačiau toks N. Kaliničiaus pasiteisinimas komandos vadovų neįtikino ir 30-metis puolėjas buvo išsiųstas namo.

reklama

Susitikimą su Nigerija 2:0 laimėję kroatai antrąsias savo rungtynes žais ketvirtadienį, kai kausis su Argentinos rinktine.

reklama