Liepos mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Horoskopai
Horoskopai
  © 123rf.com

2018 m. liepos mėnesį dauguma Zodiako ženklų bus valdomi troškimų. Į pirmą planą išeis jausmai, sustiprės poreikis užjausti ir suprasti aplinkinius. Darbo reikšmė sumažės. Net darboholikams svarbesni atrodys šeima, namai ir visa, kas su jais susiję. Bendraudami su artimaisiais būkite kantrūs, kad išvengtumėte nesutarimų ir barnių.

Antras vasaros mėnuo bus tinkamas aktyviam poilsiui, smagioms kelionėms. Tik reikės būti atsargiems, akla rizika nieko gero neduos. Šį mėnesį nepatartina pradėti verslo, nes jis nebus sėkmingas. Liepa bus sunkus metas kūrybinius darbus dirbantiems žmonėms. Jie pasijus nereikalingi. Bet tai bus apgaulingas įspūdis. Reikia rodyti iniciatyvą, tada viskas pasiseks.

Tai bus puikus mėnuo flirtui ir romanams. Didelė tikimybė, kad atsitiktinis susitikimas peraugs į rimtus santykius.


Avinas

Avinas© Alfa.lt

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas nuspręs įrodyti visiems, kad jis yra geriausias iš geriausiųjų ir dar visais atžvilgiais. Darbe jis užsivers ant savo pečių iš pat pradžių neperspektyvų projektą, sugaiš prie jo daug laiko, o rezultatas bus niekinis. Namuose pradės daryti remontą, kurio taip ir neužbaigs dėl pinigų stokos.

Jo santykiai su antrąja puse taip pat nebus sklandūs. Kils barnių dėl pavydo ir skandalų dėl išlaidumo. Po tokio visais atžvilgiais nesėkmingo etapo Aviną apims depresinės nuotaikos. Jis ims agresyviai ir nedraugiškai elgtis su savo artimaisiais. Mėnesio pabaigą Avinas rizikuoja praleisti ligoninėje, mat jo kraujo spaudimas ims šokinėti dėl nuolatinio streso ir neigiamų minčių.


Jautis

Jautis© Alfa.lt

JAUTIS

(04 21–05 20)

Liepos mėnesį Jaučiui teks daug jaudintis ir kentėti dėl savo perdėto jautrumo ir įtarumo. Jam kaip niekad reikės artimųjų paguodos ir supratimo, bet taip ir nesulauks. Mėnesio pradžioje Jautis kentės dėl nuoskaudų ir bus nusiminęs. Išeiti iš depresinės būsenos jam padės artimas giminaitis, kuris sugebės jį palaikyti ir padrąsinti.

Meilės sferoje viešpataus štilis. Draugai savaitgalį surengs jam linksmybių šou, apgaule išsitemps jį į gamtą, kur jis galės atsipalaiduoti ir pamiršti visas problemas. Liepos mėnesį jam pavyks susirasti papildomą uždarbį, kuris stabilizuos jo pakrikusią finansinę padėtį.


Dvyniai

Dvyniai© Alfa.lt

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Ateina laikas, kai Dvyniai bus užsiėmę tik savo meile. Tie, kurie jau turi nuolatinį partnerį, tobulins savo santykius. Kiti imsis aktyviai ieškoti antrosios pusės, pavyzdžiui, pajūryje ar kalnuose, kur vyks atostogauti. Per atostogas gali įvykti nesusipratimų, skandalų ar net muštynių. Šio ženklo atstovai vyrai pademonstruos jiems nebūdingas kovines savybes, kai reikės varžytis dėl patikusios merginos ar užsibrėžto tikslo.

Juos pačius nustebins jų elgesys. Jie pasijus stiprūs, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi, tai jiems labai pravers profesinėje srityje. Jeigu jie leis sau dirbti atsainiai ir tinginiauti, tai iškart atsilieps jų finansinei padėčiai.


Vėžys

Vėžys© Alfa.lt

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Visą liepą Vėžiui teks daug bendrauti su savo šeimos nariais. Jeigu jis planavo atostogas šį mėnesį, jas turės praleisti su kokiu nors artimu asmeniu, tai šiek tiek nuliūdins vienumos mėgėjus. Tie, kurie nusprendė liepą dirbti, paprasčiausiai paskęs savo darbuose, ant jų pečių bus užversti ir tokie įsipareigojimai, kurie anksčiau jiems nepriklausė. Tačiau tokia padėtis tik džiugins Vėžį, kuris visada entuziastingai imasi naujo, įdomaus užsiėmimo.

Šį mėnesį Vėžys nuspręs daugiau dėmesio skirti savo odai ir pakenks jai. Teks kreiptis į kosmetologą ir dermatologą, tai iškart atsilieps taupaus Vėžio kišenei. Mėnesio pabaigoje finansinės problemos išnyks, nes jis gaus premiją ar priemoką už gerai atliktą darbą.


Liūtas

Liūtas© Alfa.lt

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas visada mokėjo linksmai ir gerai ilsėtis. Liepos mėnesį jis galės pademonstruoti savo sugebėjimus šioje srityje ir artimiesiems. Jis leisis į ilgą kelionę su brangiausiu žmogumi ir ištikimais draugais. Per atostogas jam teks imtis įvairių vaidmenų: gido, muzikos vedėjo, pasilinksminimų organizatoriaus. Jis viską darys su malonumu, nes Liūtui reikia jaustis svarbiam ir nepakeičiamam.

Jo sugebėjimus pastebės vienas įtakingas asmuo ir pateiks jam pelningą pasiūlymą. Apsispręsti teks greitai. Teigiamas sprendimas galės visiškai pakeisti Liūto gyvenimą.


Mergelė

Mergelė© Alfa.lt

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei prasideda sąstingio visose srityse etapas. Užtat šeimoje viešpataus idilė ir supratimas. Ją aplankys ilgai laukti svečiai. Ji labai apsidžiaugs ir pademonstruos savo puikius kulinarinius sugebėjimus.

Mergelei liepos mėnesį rekomenduojama skirti truputį laiko savikritikai. Ji padės nors šiek tiek pagerinti pastaruoju metu pašlijusią finansinę padėtį ir santykius su kolegomis, kurie nėra draugiški. Nesusipratimai su kolegomis gali visai pagadinti kolektyvo atmosferą, todėl būtinai reikia to išvengti.

Dėl nuolatinio streso ir prastos nuotaikos Mergelei gali kilti žarnyno problemų. Jai reikėtų maitintis saikingai, nepersivalgyti. Bus naudinga pakeisti maisto racioną ir rinktis mažiau kaloringus patiekalus.


Svarstyklės

Svarstyklės© Alfa.lt

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Liepos mėnesį Svarstyklės virs romantiška būtybe. Kils nenusakomas noras patirti neįprastų įspūdžių bendraujant su priešingos lyties atstovais. Taip bežaisdamos jos gali užmegzti romaną su susituokusiu asmeniu, kas bus visai nebūdinga tokiam ištikimam ir išmintingam Zodiako ženklui. Kita galima tokio elgesio priežastis bus net ne romantinės nuotaikos, o pinigų stoka. Juk Svarstyklių meilės objektas bus ne tiek aistringas, kiek turtingas.

Liepos mėnesį Svarstyklėms grės didelis pavojus persišaldyti. Patartina neeksperimentuoti su naktinėmis maudynėmis ir pasivaikščiojimais mėnesienoje, nesigaivinti perkaitus ledais ir šaltais gėrimais. Taip pat padidės tikimybė apsinuodyti maistu.


Skorpionas

Skorpionas© Alfa.lt

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Liepa Skorpionui bus idealus laikas atidėti visus savo darbus ir leisti laiką su šeima, ypač su vaikais.

Tie skorpionai, kurie dar nesusilaukė vaikų, bet turi gyvenimo partnerį, gali sužinoti įdomią naujieną, kad patys netrukus taps tėvais. Šis mėnuo bus palankus šeiminiams santykiams dar ir dėl sąstingio darbe, tai ypač liečia kūrybinių profesijų atstovus.

Liepos mėnesį naudinga apsvarstyti ateities planus ir plėsti pažinčių ratą. Patartina užmegzti kontaktus tik su pasiturinčiais žmonėmis, kurie ateityje galėtų tapti rėmėjais ar bendražygiais.

Nervinės įtampos kankinamiems Skorpionams liepą derėtų apsilankyti pas neuropatologą. Migrenos priepuolius teks gydyti medikamentais ir masažu. Skorpionui patartina užsiimti sportu.


Šaulys

Šaulys© Alfa.lt

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui liepos mėnesį grės pavojus susipykti su visais – ir su kuriais galima pyktis, ir su kuriais negalima. Priežastis bus banali – šio ženklo atstovai visai nenorės klausytis kitų žmonių. Jie nepaisys draugų patarimų, todėl gali kilti rimtų problemų finansinėje srityje ir meilės fronte. Grės didelė rizika ilgam laikui įklimpti į skolas.

Liepos mėnesį Šauliui patartina saugotis traumų. Didelė tikimybė susižeisti aštriu ar pjaunančiu daiktu. Žaizda gali būti rimta – teks kreiptis pagalbos į medikus. Galimas persišaldymas karštomis dienomis, dantų ar ausies skausmas nuo skersvėjų.  


Ožiaragis

Ožiaragis© Alfa.lt

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Liepos mėnesį Ožiaragis ims tarsi magnetas traukti prie savęs įdomius žmones, todėl daugiausia laiko praleis vaikščiodamas į kavines, restoranus, teatrą, kiną ir įvairius renginius. Šeimą turintys šio ženklo atstovai visur turės lankytis su savo vaikais ir antrąja puse, o nesusituokę – su draugu ar drauge.

Liepos mėnesį Ožiaragiui kils noras pakeisti savo įvaizdį. Jis atnaujins savo aprangą, pasidarys naują šukuoseną. Paskui užsimanys keisti ir savo artimiausią aplinką. Ožiaragio finansinė padėtis leis jam tai daryti. Jis jausis stabiliai. Didelė tikimybė, kad gali padidėti jo atlyginimas arba iš verslo gauti didesnį pelną. Juk Ožiaragis niekada nefantazuoja tuščiai, savo verslo idėjas jis sugeba įgyvendinti.

Sveikata liepos mėnesį nekels Ožiaragiui rūpesčių. Svarbiausia bus gerti daugiau skysčių ir nepiktnaudžiauti kenksmingais produktais.


Vandenis

Vandenis© Alfa.lt

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui liepos mėnesį svarbiausia bus nepriimti skubotų, neapsvarstytų sprendimų, tada vasaros vidurys prabėgs be problemų ir barnių. Jis gaus palankų pasiūlymą pakeisti darbą, bet vis tiek reikėtų viską gerai išsiaiškinti ir nesigundyti didesniu atlyginimu. Kad daugiau uždirbtų, jam teks daug ir sunkiai dirbti.

Liepos mėnesį Vandenis gali drąsiai leistis į įdomią kelionę, kuri bus labai sėkminga. Tiems šio ženklo atstovams, kurie neatostogaus, darbe ir versle gali pasitaikyti šansų pagerinti savo materialinę padėtį. Didelė tikimybė, kad Vandenis liepą susipažins su įdomiu žmogumi, kuris pakeis jo likimą. Vienišas Vandenis užmegs rimtus santykius ir užsimanys kurti šeimą.

Vandeniui patartina daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, nepervargti, reguliariai ilsėtis. Nuo stiprių išgyvenimų jam gresia nervinis išsekimas, nemiga, apatija ir kitokios nervų sistemos problemos. 


Žuvys

Žuvys© Alfa.lt

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Vasaros viduryje Žuvys atsidurs kryžkelėje. Joms teks pasirinkti tarp darbo ir šeimos. Geriausia bus ieškoti kompromisų ir stengtis suderinti iš pažiūros nesuderinamus dalykus. Darbas užtikrins stabilią finansinę padėtį, kuri padės išlaikyti šeimą, o darni ir laiminga šeima sukurs joms tvirtą užnugarį, kuris saugos jas nuo išorinių problemų ir stresinių kontaktų su nedraugiškais žmonėmis.

Nuolatinis užimtumas gali sukelti sveikatos problemų ir atnaujinti senas ligas. Į bet kokius negalavimus reikia reaguoti rimtai ir laiku užkirsti jiems kelią, kad nekiltų skaudžių pasekmių.

Žuvims reikia žiūrėti savęs ir rūpintis savo poilsiu – ne tik atostogomis, bet ir trumpalaikėmis pertraukėlėmis tarp darbų. Savaitgalius geriausia praleisti ramiai kur nors gamtoje, sodyboje, kaime ar prie vandens telkinių, kur būtų galima atsiriboti nuo nemalonių žmonių ir rūpesčių. Patartina stengtis daugiau dėmesio skirti savo šeimos nariams.

Vienišos Žuvys liepą turės galimybę susirasti partnerį.