Japonijos Osakos miestą sukrėtė stiprus žemės drebėjimas

Žemės drebėjimas Osakoje
Žemės drebėjimas Osakoje
© SCANPIX
BNS
2018-06-18 07:17

Antrąjį pagal dydį Japonijos miestą Osaką pirmadienį rytinio piko valandą sukrėtė stiprus žemės drebėjimas, regione žuvo mažiausiai trys žmonės, tarp jų – vaikas, o dar dešimtys asmenų buvo sužeisti, pranešė šalies vyriausybė.

Vyriausybės atstovas Yoshihide Suga patvirtino, jog žuvo vaikas ir vyras, ir sakė, kad tikriausiai yra žuvęs trečias žmogus.

reklama

„Šiuo metu turime informaciją, kad žuvo du žmonės“, – sakė jis žurnalistams.

Vienas Ibarakio miesto pareigūnas vėliau patvirtino, kad yra trečioji auka. Ugniagesių ir nelaimių valdymo agentūra paskelbė, kad Osakoje ir kaimyninėse Hiogo bei Kioto prefektūrose sužeista daugiau kaip 40 žmonių.

Pasak vietos policijos, Takacukio mieste į šiaurę nuo Osakos savo mokykloje žuvo devynerių metų mergaitė. Žiniasklaida pranešė, kad per 6,1 balo drebėjimą ant jos užgriuvo siena.

reklama

Visuomeninis transliuotojas NHK pranešė, kad 80 metų vyras taip pat žuvo griuvus sienai, o trečia auka yra vyras, ant kurio namuose užvirto knygų spinta.

Pranešimų apie didelę žalą kol kas nėra, perspėjimas dėl cunamio nebuvo paskelbtas, tačiau per drebėjimą įstrigo į darbą važiavę žmonės, dešimtys tūkstančių gyventojų liko be elektros.

Premjeras Shinzo Abe žurnalistams sakė, kad vyriausybė „vieningai dirba, o pirmutinis jos prioritetas yra gelbėti žmonių gyvybes“.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Japonijos Osakos miestą sukrėtė stiprus žemės drebėjimas

Žemės drebėjimas Osakoje
+1