Dar vienas siurprizas: čempionato favoritė Brazilija nesugebėjo įveikti kovingų šveicarų

Rungtynės Brazilija Šveicarija
Rungtynės Brazilija Šveicarija
© SCANPIX
EuroFootball.lt
2018-06-17 23:03

Rostove vykusiose antrosios E grupės rungtynėse viena iš čempionato favoričių Brazilija nesugebėjo pirmenybių pradėti pergale – penkiskart pasaulio čempionai sužaidė lygiosiomis 1-1 su Šveicarija.

Brazilai aktyviau pradėjo rungtynes ir 10-ąją minutę buvo arti pirmojo įvarčio, kai Paulinho iš kelių metrų smūgiavo visai šalia vartų.

reklama

20-ąją minutę į Šveicarijos vartus krito pirmasis įvartis – fantastišką įvartį iš maždaug 20 metrų pasiekė „Barcelonos“ klubo saugas Philippe Coutinho, kuris nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui.

Po praleisto įvarčio šveicarai kiek aktyvino savo žaidimą varžovų aikštės pusėje, tačiau Brazilijos rinktinės vartininkui Alissonui su sunkumais susidurti nereikėjo.

reklama

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje arti antrojo įvarčio buvo brazilai – po kampinio Thiago smūgiavo visai greta skersinio. Visgi kamuolys neatsidūrė vartuose ir rezultatas po pirmųjų 45 minučių liko 1-0.

Antrasis kėlinys prasidėjo netikėta staigmena brazilams – Stevenas Zuberis 50-ąją minutę puikiu smūgiu galva po kampinio nubaudė varžovus ir rezultatas tapo 1-1.

Netikėtai įvartį praleidę Brazilijos futbolininkai bandė suregzti šturmą prie varžovų vartų, tačiau jokių pavojingų progų per pirmąsias keletą atakų taip ir nesukūrė.

Brazilų atakos aktyvėjo ir Šveicarijos komandai vis dažniau reikėdavo atsimušinėti nuo savų vartų. Porą kartų grėsmingai smūgiavo Coutinho ir Neymaras, tačiau kamuolys vartuose taip ir neatsidūrė.

87-ąją minutę pirmąją rimtą progą šiose rungtynėse sukūrė Neymaras – PSG žvaigždė pavojingai galva smūgiavo po Williano perdavimo. Brazilas smūgiavo į vartų vidurį, todėl vartininkas užtikrintai susitvarkė su savo užduotimis.

Netrukus dar pavojingiau po standartinės situacijos galva smūgiavo Roberto Firmino, tačiau ir čia nepriekaištingai savo darbą atliko šveicarų vartininkas.

Vos po akimirkos dar vieną itin pavojingą progą sukūrė vidurio gynėjas Miranda. Jis surado laisvą erdvę varžovų baudos aikštelėje ir iki tikslo jam pritrūko tik kelių centimetrų.

Per likusį laiką brazilams išsigelbėti nepavyko ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Rezultatas:

Brazilija 1 – 1 Šveicarija

20‘ [1 – 0] P. Coutinho

50‘ [1 – 1] S. Zuberis

reklama

Dar vienas siurprizas: čempionato favoritė Brazilija nesugebėjo įveikti kovingų šveicarų

Rungtynės Brazilija Šveicarija