Pirmoji čempionato sensacija: lyg ant sparnų žaidusi Meksikos rinktinė patiesė vokiečius

Rungtynės Meksika-Vokietija
Rungtynės Meksika-Vokietija
© SCANPIX
EuroFootball.lt
2018-06-17 20:03

18 valandą Maskvos stadione prasidėjusi pagrindinė F grupės dvikova – tarpusavyje susigrūmė Vokietija su Meksika – planetos čempionams susiklostė nesėkmingai. Pirmajame kėlinyje įvartį pasiekę meksikiečiai pasiekė pergalę rezultatu 1-0.

Meksikiečiai rungtynes pradėjo itin aktyviai – jau pirmos atakos metu teko paplušėti Jerome‘ui Boatengui, kuris „sugėrė“ varžovo smūgį iš gana dėkingos pozicijos.

reklama

Tačiau jau 3-ąją minutę vokiečiai atsakė tuo pačiu – Timo Werneris po puikaus Joshua Kimmicho perdavimo pabėgo nuo varžovo ir smūgiavo visai šalia virpsto.

10-ąją minutę laimę iš tolimos distancijos pabandė Hectoras Herrera, tačiau Manueliui Neueriui šis meksikiečio smūgis sunkumų nesukėlė.

Meksikiečiai visas 20 minučių rodė aukštą žaidimo tempą – vokiečiams nepavyko ilgai kontroliuoti kamuolio, o Šiaurės ir Centrinės Amerikos atstovai itin pavojingai regzdavo greitas atakas.

reklama

Vėliau kiek žaidimo tempas krito, tačiau ir vieni, ir kiti gynėjams pailsėti neleido.

35-ąją minutę Vokietijos rinktinė buvo nubausta – Javieras Hernandezas išmaudė Matsą Hummelsą, atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę įkertančiam Hirvingui Lozano ir šis puikiu smūgiu pažeme netikėtai išvedė Meksiką į priekį.

39-ąją minutę vokiečiai buvo arti išlyginamojo įvarčio – baudos smūgį mušti stojęs Toni Kroosas atliko suktą smūgį į Meksikos rinktinės vartus, tačiau Guillermo Ochoa pademonstravo savo klasę ir numušė kamuolį už vartų linijos.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką pavojingesnių atakų nebeįvyko ir komandos į rūbinė nužygiavo esant rezultatu 0-1.

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek kitokiu futbolu – abi komandos stengėsi kiek daugiau laiko būti su kamuoliu nei kurti greitas atakas. Greito įvarčio nei į vienų, nei į kitų vartus taip ir nekrito.

reklama

Rezultato greitai negavęs Joachimas Lowas 60-ąją minutę nusprendė imtis permainų – vietoj aikštės viduryje žaidusio Sami Khediros metė Marco Reuso.

64-ąją minutę arti fantastiško įvarčio buvo Joshua Kimmichas, kai gavęs kamuolį iš Jerome‘o Boatengo smūgiu per save pasiuntė kamuolį visai šalia skersinio.

75-ąją minutę Toni Kroosas vėl atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau šį kartą kamuolys neskriejo į vartų plotą.

Per likusį laiką vokiečiai metė visas pajėgas į varžovų aikštės pusę, tačiau drausmingai sužaidę meksikiečiai čempionatą pradėjo sensacinga pergale – įveikė į titulo apgynimą nusitaikiusius vokiečius.

reklama