Nauji lyderių sprendimai: kada sulankstomi telefonai taps kasdienybe?
Planuojama pristatyti 2019 m.

„Samsung“ reklamos ištrauka
„Samsung“ reklamos ištrauka
© Youtube.com
Alfa.lt
2018-06-17 14:45

Pagrindiniai išmaniųjų telefonų rinkos lyderiai – tarp jų ir „Apple“ bei „Samsung“ lenktyniauja, kurie pirmieji pristatys sulankstomą telefoną. „Samsung“ jį turėtų pristatyti pirmoji, tačiau toks inovatyvus sprendimas turės ir savo kainą, kuri tikrai nebus maža.

Manoma, kad prietaisas, vadinamas „Galaxy“ X, gali kainuoti apie 1,8 tūkst. JAV dolerių. Tokią kainos prognozę išsakė Kimas Jang-yeolas, bendrovės „Golden Bridge Investment“ tyrimų vadovas, rašo „The Korea Times“. Analitikas taip pat sako, kad prietaisas turės 7,3 colių OLED ekraną, kurį bus galima sulenkti iki 4,5 colio.

reklama

Telefonas kuriame bus instaliuota operacinė sistema „Android“, pasak K. Jang-yeolo, bus išleistas pirmąjį 2019 m. pusmetį, greičiausiai vasario mėnesį.

„Samsung“ ir patys yra gana atviri dėl savo planų. Lankstomas išmanusis telefonas buvo paminėtas konferencijose su investuotojais, taip pat bendrovės atstovas spaudai Kimas Choon-gonas yra patvirtinęs, kad telefonas „tikru sulankstomu ekranu“ yra išbandomas.

Kokios galėtų būti lankstomo ekrano galimybės bendrovė pademonstravo ir savo 2013-aisiais metais išleistoje reklamoje, tiesa, ji buvo skirta tik pristatyti koncepciją, o ne konkretų produktą.

reklama

Panašu, kad telefonai, kurie gali būti išlankstomi į planšetes taps nauja ir visų aptarinėjama tendencija, tad neatsilikti stengiasi ir kitos bendrovės. Prognozuojama, kad „Apple“ tokį telefoną galėtų pristatyti 2020-aisiais, o „Huawei“, sklando gandai, panašų sprendimą gali viešai paskelbti jau šių metų lapkritį, tiesa, manoma, kad pardavinėti tokie telefonus bendrovė pradės tik nuo 2019 m. 

reklama