L. Kleiza atsikirto Šaro argumentams: visi aplinkui padeda „Žalgiriui“, nėra čia ko slėpti

L. Kleiza atsikirto Š. Jasikevičiaus kritikai
L. Kleiza atsikirto Š. Jasikevičiaus kritikai
  © Alfa.lt fotomontažas
Alfa.lt
2018-06-14 11:48

LKL finalas tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“, panašu, grįžo į tuos laikus, kai aršios kautynės vykdavo ne tik aikštėje, tačiau į žodžių mūšius oficialūs klubų atstovai nevengdavo įsivelti ir už jos ribų.

Žinoma, tokio ažiotažo ir įtampos aistruoliai jau seniai neregėjo, o serijos rezultatui šiuo metu esant 1:1, ketvirtadienį laukiamas trečias mūšis laikinojoje sostinėje.

Po pralaimėto mūšio Vilniuje „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius negailėjo kritikos teisėjams, už tai sulaukė LKL baudos, tačiau ir šiai spėjo papilti karčių žodžių, esą lyga pati norėjo tokio finalo tarp kauniečių ir vilniečių, o jį gavę labiausiai ir džiaugiasi.

„Kas šiandien labiausiai patenkinti tuo („Lietuvos ryto“ pergale – Alfa.lt), tai yra Lietuvos krepšinio lyga. Jie labai norėjo tokio finalo, tai buvo labai matyti pusfinalio serijoje („Lietuvos ryto“ ir „Neptūno“ – Alfa.lt). Ne iš gero gyvenimo tai sakome, bet nesakyti neįmanoma. Tad lyga norėjo šito finalo – lygai fainai. Mes, aišku, žiūrime iš kitos pusės. 

Aš, kaip treneris, suprantu, kad daug sirgalių yra už mūsų nugaros, jie laukia kažkokio pasiaiškinimo. Tad tai kažkiek prisidėjo prie pralaimėjimo“, – pirmadienį piktinosi Šaras.

Į šiuos žodžius sureagavo ne tik LKL, išrašiusi Š. Jasikevičiui dar vieną piniginę baudą, bet ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ vienas vadovų Linas Kleiza.

Duodamas interviu portalui 24sek.lt, L. Kleiza dar kartą pabrėžė, kad Š. Jasikevičius vėl „žaidžia savo žaidimus“ ir toliau spaudžia teisėjus.

„Čia paprasčiausiai yra daromas spaudimas teisėjams. Aš dar kartą peržiūrėjau tas rungtynes. Buvo švilpukų į vieną pusę, buvo ir į kitą pusę. Bet aš linkiu, kad teisėjai tam spaudimui nepasiduotų ir išlaikytų šaltą protą“, – portalui sakė L. Kleiza, mįslingai užsiminęs ir apie užkulisinius kauniečių žaidimus.

Pats L. Kleiza interviu sakė, kad, priešingai nei teigia kauniečių atstovai, jie jokio palaikymo nesulaukia, atvirkščiai, akivaizdžiai matyti ir žinoma, kad nemažai kas palaiko būtent Kauno ekipą, o tokių žmonių yra ir LKL, ir federacijoje.

„Visi žino, kad visi aplinkui padeda „Žalgiriui“. Nėra čia ko slėpti. „Žalgiris“ daug gerbėjų turi visur. Įskaitant ir LKL, ir federaciją, ir viską“, – interviu 24sek.lt rėžė L. Kleiza.

Primename, kad trečiasis serijos mačas vyks šį vakarą Kaune, serijos rezultatas kol kas 1:1, o ginčo kamuolys išmetamas 18.50 val. Rungtynių eigą galėsite sekti ir portale Alfa.lt.