LKL mače už keiksmažodžius grės baudos: „Lietuvos ryto“ aistruoliai ironiškai klausia – ar Š. Jasikevičius atsidurs nuovadoje?

LKL finalas: Lietuvos rytas - Žalgiris
LKL finalas: Lietuvos rytas - Žalgiris
  © Paulius Peleckis
Alfa.lt
2018-06-13 20:14

Ketvirtadienį vykstančiame ir aistras kurstančiame trečiajame LKL finalo mače – žinia sirgaliams.

Už „Žalgirio“ arenoje vartojamus keiksmažodžius gali tekti turėti reikalų su pareigūnais.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ sirgaliai socialinėje erdvėje pasidalino žinia, jog iš „Žalgirio“ klubo sulaukė rašto, kuriame teigiama, jog už necenzūrinę leksiką ir keiksmažodžius ketvirtadienio mače sirgaliams grės baudos.

„Gavome pranešimą, jog Žalgiris, apsauga ir policija, nutarė, kad už keiksmažodžius arenoje bus baudžiama kaip už viešosios tvarkos pažeidimą“, – netikėta naujiena dalijasi sostinės sirgaliai.


Anot sirgalių, krepšinis yra emocingas žaidimas, o sirgaliai, ypač patys aistringiausieji, savo komandą palaiko visais įmanomais būdais, ir keiksmažodžiai girdimi įvairiose arenose.

Tiesa, sostinės ištikimiausi aistruoliai iš „B tribūnos“ prisiminė ir emocingąjį kauniečių trenerį Šarūną Jasikevičių, kuris taip pat mačo metu dažnu atveju paleidžia riebią keiksmų tiradą.

Aistruoliai su humoro doze retoriškai klausia, ar Š. Jasikevičius mačo eigoje neatsidurs nuovadoje.

„Kadangi rytoj tikrai neskanduosime „žalia k...a“, tai tikimės, jog jau po pirmo kėlinio Š. Jasikevičius nuovadoje rašys pasiaiškinimą. Įdomu, ar ketvirto kėlinio pabaigoje arenoje dar bus žiūrovų? Taip pat norėtume gauti sąrašą visų keiksmažodžių, už kuriuos gresia bauda“, – ironiškai situaciją aiškinasi „B tribūnos“ aistruoliai.


Tiesa, į šį komentarą sureagavo ir šalies policija, kuri teigia, kad tai geranoriško pobūdžio pranešimas, esą visa situacija, jei to reikalaus aplinkybės bus nagrinėjama po mačo ir tik tuomet priimami atitinkami sprendimai.

„Tai geranoriškas, bendro pobūdžio įspėjimas. Pareigūnai rungtynių metu nesirengia išvedinėti sirgalių iš arenų, o po rungtynių išanalizuos filmuotą ir kitokią rungtynių metu gautą informaciją. Policija artimiausiu planuoja susitikti su LKL, apsaugos ir sirgalių atstovais ir aptarti šį ir kitus probleminius klausimus. Tikimės iš visų supratimo ir pagarbos visiems arenose besilankantiems asmenims“, – rašo policija.

LKL mače už keiksmažodžius grės baudos: „Lietuvos ryto“ aistruoliai ironiškai klausia – ar Š. Jasikevičius atsidurs nuovadoje?

LKL finalas: Lietuvos rytas - Žalgiris
+1