Šaras liks „Žalgiryje“? „Barcelona“ nori pasilikti S. Pešičių

Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
  © SCANPIX
Alfa.lt
2018-06-13 17:15

Nors dar prieš savaitę nuskambėjo žinia apie tai, jog Šarūnas Jasikevičius šią vasarą taps pagrindiniu „Barcelonos“ komandos taikiniu, panašu, kad į Kataloniją lietuvis šiemet dar nepersikels.

„Eurohoops“ skelbia, jog labai didelė tikimybė, kad „Barca“ pratęs sutartį su 68-erių serbu, prie komandos vairo antrą kartą stojusiu šių metų sausio pabaigoje. Pranešama, kad S. Pešičius greičiausiai komandoje liks kaip vyriausiasis treneris, nors ir egzistuoja tikimybė, kad specialistas iš Serbijos galėtų baigti trenerio karjerą ir užimti svarbias pareigas komandos vadovybėje.

Vis dėlto net ir tokiu atveju galimybės, jog Š. Jasikevičius persikeltų į Barseloną, būtų itin menkos. Kaunietis iki šiol kaltina serbą dėl to, kad 2003-aisiais buvo priverstas palikti komandą, ir, pasak „Mundo Deportivo“ šaltinių, nė už ką nesutiktų keltis į „Barcą“ ten esant ir S. Pešičiui. Be to, prieš kelias dienas plačiai nuskambėjo ir serbo komentarai apie Šarą – esą Katalonijos klube jis galėtų atlikti nebent trečiojo jo asistento pareigas.

Prieš kelis mėnesius prie merdinčios komandos vairo stojęs serbas jau po kelių savaičių atvedė „Barcą“ į pergalę Ispanijos Karaliaus taurės turnyre, tačiau Eurolygoje ir šalies pirmenybėse jam išgelbėti šios ekipos nepavyko – stipriausiame Senojo žemyno turnyre katalonai liko vos trylikti, o vietinėje lygoje iškrito pusfinalyje.

Gandai apie Š. Jasikevičiaus viliones į Barseloną netyla jau antrus metus, ypač jie paūmėjo po to, kai šiam klubui pavyko susitarti su dabartiniu Kauno „Žalgirio“ lyderiu Kevinu Pangosu. Manyta, kad toks sprendimas buvo padarytas siekiant patraukti ir Šaro dėmesį, tačiau panašu, kad bent jau artimiausią sezoną į Kataloniją treneris iš Lietuvos nepersikels.

Jeigu šios žinios pasitvirtintų, tai taptų itin puikia žinia „Žalgirio“ gerbėjams. Prieš kelias dienas paaiškėjo, kad Š. Jasikevičius nestos ir prie Toronto „Raptors“ vairo, o iš galimų variantų, ko gero, atkrito ir VTB Vieningąją lygą laimėjusi bei tikriausiai Dimitrį Itoudį pasiliksianti Maskvos CSKA.

Galimybės kitą sezoną Š. Jasikevičių ir vėl išvysti diriguojant „Žalgiriui“ smarkiai pakilo.