Benamis šunytis iš Ruklos naujus namus rado kareivio šeimoje Olandijoje
Džiaugsmo ašarą spaudžianti istorija

Wolfas dabar laigo po laukus Olandijoje.
Wolfas dabar laigo po laukus Olandijoje.
© jonavoszinios.lt
Jonavos žinios
2018-06-17 12:15

Norime pasidalyti nuostabia istorija, kaip mažas mišrūniukas tapo didingu gyvūnu – Wolfu (vok. vilkas). Teksto neįprastai daug, bet patikėkite, paskaityti verta, skelbia VŠĮ „Penkta koja“ Jonavos skyrius.

Viskas prasidėjo, kai laikinai atvykę kareiviai iš Olandijos Ruklos miškuose rado mažą alkaną šunytį. Žinoma, Olandijoje klaidžiojančių benamių gyvūnų nepamatysite, juolab išmestų į mišką ar dar kitur, tad vyrai rastą šunelį simboliškai pavadino Wolfu. Viskas tuo tikrai nesibaigė – vienas kareivis, sutikus kambario draugams, šunelį pasiėmė į kambarį, davė jam ėsti, kartu miegojo ir net neketino jo grąžinti ten, kur radęs. Kol šunelis nebuvo pastebėtas valdžios, kuri nurodė kreiptis į mus ir Wolfą nuvežti į prieglaudą.

reklama

Kareiviui skaudančia širdimi teko skirtis su šunimi ir taip jis atsidūrė pas mus. Liūdna ar ne? Tačiau neilgam. Vyras, paragintas žmonos, taip visko nepaliko ir užsispyrė savo Wolfą parsigabenti į namus Olandijoje! Jau kitą dieną, susižinojęs visus reikalavimus norint išvežti šunį iš šalies, šis vyras su draugu vėl atvyko į prieglaudą paprašyti pagalbos paruošti šuniuką kelionei į Olandiją ir į naujus namus.

Žinote, kas skambėjo nerealiausiai? Jo žmona buvo pasiryžusi pasiimti atostogas ir atvykti reikiamu laiku pasiimti šunelį, kad kelionėje šiam būtų kiek įmanoma mažiau streso. Sutikite, sunku ir patikėti tokiais nerealių žmonių užmojais, kai mūsų tautiečiams ir 20 km dėl gyvūno sunku pavažiuoti.

Viskas skamba žiauriai smagiai: šunytis iškart apsigyveno savanorės namuose, kad išvengtų ligų, pavojingų neskiepyto šunelio gyvybei, tvarkome, maudome ir skaičiuojame dienas iki skiepo, skaičiuojame karantino dienas, tikėdamiesi, kad viskas bus gerai, ir pranešame, kada įmanoma bus išleisti šunelį laimės ieškoti svetur. 

reklama

Ir še kad nori – negailestingas likimas atnešė Wolfui parvo virusą... Šunelis nedelsiant buvo išvežtas gydyti į Kauną, jis tiesiog silpo akyse, bet negi, Wolfai, tau nepasiseks sulaukti to nuostabaus gyvenimo?

Tiesą sakant, mes žinojome, koks negailestingas šis virusas, tad iš anksto sunku buvo kažką ir prognozuoti. Kareivio žmonai teko atšaukti atostogas ir laukti iš mūsų žinių ir vaizdo įrašų, kaip jų mažyliui sekasi. Ir žinote, ką? Ši nuostabi šeima laikė kumščius kartu su mumis ir ketino laukti Wolfo, kiek reikės.

Ko gero, šuneliui toks didingas vardas suteiktas ne veltui – nuo mažų dienų jis parodė, koks yra kovotojas, ir kas dieną kovodamas su šiuo baisiu virusu parodė, kaip nori gyventi! Šunelis sveiko, atsigavo, kareivis jį lankė, vėl planavome jo skiepus ir karantiną, na, o naujieji šeimininkai nepabūgo nei ligų, nei ilgo laukimo, nei atostogų planų keitimo, ir viskas dėl ko? Ogi dėl mažo nuostabaus mišrūno, šunyčio rasto Ruklos miškuose.

Kai rašome šią istoriją, Wolfas jau yra Olandijoje, greitai priprato prie savo šeimos, kuri – ne tik šie du nuostabūs žmonės, bet ir dar vienas šunelis ir 3 katės. Kelionę Wolfas atlaikė drąsiai ir visai nebijojo, juk šalia – tokie rūpestingi žmonės. Tad sėkmės mažyli, ilgo ir laimingo gyvenimo tau!

Nuostabios istorijos moralais ir palyginimais su mūsų tauta negąsdinsime, tiesiog linkime gražaus vakaro ir tikime, jog gerumo pasaulyje dar yra sočiai, o jo užteks ir mums patiems dar pakeisti požiūrį į gyvūnus savo šalyje!

reklama


jonavoszinios.lt nuotr.
reklama