Paskirta bausmė V. Micičių pastūmusiam sirgaliui: rungtynėse negalės lankytis ilgą laiką

Alfa.lt
2018-06-13 13:56

Didelio dėmesio po antrųjų Lietuvos krepšinio lygos finalo rungtynių sulaukusioje istorijoje padėtas taškas.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ gerbėjas, kuris pirmadienį vykusio mačo metu stumtelėjo Kauno „Žalgirio“ gynėją Vasilije Micičių, iš Vilniaus apskr. VPK Vilniaus m. pirmojo policijos komisariato sulaukė bausmės – 85 eurų baudos ir 15 mėnesių draudimo lankytis viešose vietose vykstančiuose sporto renginiuose.

Nusižengusiam vilniečiui pritaikytas Administracinių nusižengimų kodekso 481 straipsnis, kuris numato atsakomybę už nedidelius viešosios tvarkos pažeidimus.

Incidentas įvyko rungtynių ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai iš inercijos dideliu greičiu iš aikštelės išskriejęs V. Micičius atsitrenkė į ištikimiausių „Lietuvos ryto“ sirgalių atitvarus, papuoštus klubo simbolika. Tai labai nepatiko vienam iš vilniečių, kuris pastūmė serbą iš nugaros.

Nepaisant tokio poelgio, didesnės apsaugos darbuotojų reakcijos aistruolis nesulaukė – nurodęs grįžti į savo vietą, apsaugininkas leido jam likti arenoje. Vis dėlto jau po rungtynių sirgaliaus ėmė ieškoti policija, o jam pačiam kitą rytą prisistačius į komisariatą, šiandien buvo paskirta bausmė.

Už neužtikrintą saugumą bausmės iš LKL sulaukė ir „Lietuvos ryto“ klubas, jam skirta 3000 eurų bauda. Tiesa, ją greičiausiai turės padengti „Siemens“ arena, kadangi būtent ji atsakinga už apsaugą renginių metu.