Į televizijos eterį su kultūros misija grįžta menininkė N. Marčėnaitė

Nomeda Marčėnaitė (Melikos Vičkutės nuotr.)
Nomeda Marčėnaitė (Melikos Vičkutės nuotr.)
  © Asmeninis albumas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-06-13 11:29

Naujo „LRT Kultūros“ sezono programos tinklelyje bus ir charizmatiškosios televizijos laidų vedėjos Nomedos Marčėnaitės vardas. Pakviesta prodiuserės Ugnės Dalinkevičiūtės, ji sutiko kurti savaitinę kultūros laidą, kuri, kaip žada N. Marčėnaitė, aprėps kur kas daugiau nei parodų ar filharmonijos koncertų pristatymus.

„Ta sąvoka apima ir tai, kaip mes valgome, ir tai, kaip mąstome, ir kaip suvokiame savo jausmus ir save. Ir ji turi būti svarbi ne tik menininkams. Ne šiaip sau vienas laidai mano siūlytų pavadinimų buvo ilgas, sudėtingas ir gal kiek ironiškas – „Pirkinių sąraše meno nėra“. Kaip jo nėra ir Maslow piramidėje tarp būtinų žmogaus poreikių. O turėtų būti privalomas. Toks mano požiūris į šį projektą.“

Darbinis laidos pavadinimas – „Meno dozė“. 

„Galbūt kažkam daiktavardis „dozė“ kelia asociacijas su priklausomybėmis, bet, kaip komentavo laidos prodiuserė Ugnė Dalinkevičiūtė, būtų labai gera, jei menas ir kultūra žmonėms taptų narkotiku“, – sakė N. Marčėnaitė. 

2002–2008 m. ji vedė TV3 laidas „Nomedos pokalbių šou“ ir „Nomeda“, LTV laidą „Tėvai ir vaikai“, labdaros projekto „TV3 išsipildymo akcija“ laidas. 2012 m. BTV kūrė kulinarinę pokalbių laidą „Skanus pokalbis“.  2013 m. „Lietuvos ryto TV“ vedė laidą „Kitaip. Su Nomeda“.

Į televizijos eterį su kultūros misija grįžta menininkė N. Marčėnaitė

Nomeda Marčėnaitė (Melikos Vičkutės nuotr.)
+21