Beveik milijonas sirgalių Oklande sveikino „Warriors“, nepamiršta pašiepti ir LeBrono

Čempioniškas Warriors paradas
Čempioniškas Warriors paradas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2018-06-13 09:48

Trečią kartą per ketverius metus NBA pirmenybėse triumfavę „Golden State Warriors“ krepšininkai pagerbti Oklando, kuriame žaidžia namų rungtynes, gatvėse.

Titulą iš Klivlando parsivežusią komandą sutiko šimtai tūkstančių „karių“ gerbėjų – visi jie dalyvavo čempioniškame parade. Skirtingais duomenimis, jame pasveikinti komandos galėjo susirinkti net iki milijono žmonių. Dėl tokios sirgalių gausos susidarė ir nemenki kamščiai, tačiau tai geros žmonių nuotaikos nesugadino.


Džiaugsmingomis akimirkomis mėgavosi ir „Warriors“ krepšininkai. Ypač išsiskyrė vienas ekipos lyderių Stephenas Curry, mūvėjęs kepuraitę su užrašu „TMC“ – taip jis pagerbė prieš beveik tris dešimtmečius šio klubo marškinėlius vilkėjusį legendinį trejetą – Timą Hardaway, Mitchą Richmondą ir Chrisą Mulliną.

„Niekada negalėjau net pagalvoti, kad turėsime vieną tokį paradą, jau nekalbant apie antrą ar trečią. Viskas tik dėl jūsų, bičiuliai – pasistengsime, kad tokių progų būtų ir daugiau“, – į sirgalius parado metu kreipėsi S. Curry.

Šventiniame parade nebuvo užmirštas ir Klivlando „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas, prieš kurį pergalė „Warriors“ sirgaliams yra itin saldi. Štai ekipos puolėjas Draymondas Greenas vilkėjo Karalių pašiepiančius marškinėlius su trimis čempionų žiedais, o keli miesto policijos pareigūnai riedėjo automobiliu, kuris buvo papuoštas verkiančio LeBrono veidu.Nors „Warriors“ beveik nepakitusią titulus nešančią sudėtį turėtų išlaikyti ir kitąmet, Oklando gyventojai turi dėl ko nerimauti. Kitas sezonas greičiausiai taps paskutiniu, kuomet „Warriors“ žaidžia būtent šio miesto „Oracle“ arenoje – San Franciske jau baigiama statyti nauja arena, tad nuo 2019-ųjų „kariai“ turėtų žaisti būtent šio miesto centre. Oklandas yra šio JAV didmiesčio priemiestis, į kurį patenkama pravažiuojant ilgą tiltą.

Vis dėlto kol kas Oklando sirgaliai mėgaujasi esamomis akimirkomis – iki tol keturis dešimtmečius net iki NBA finalų nenužygiuodavusi jų ekipa tapo viena labiausiai dominuojančių dinastijų pirmenybių istorijoje.

Beveik milijonas sirgalių Oklande sveikino „Warriors“, nepamiršta pašiepti ir LeBrono

Čempioniškas Warriors paradas
+15