„Žalgirio“ krepšininką pastūmęs „Lietuvos ryto“ sirgalius prisistatė į policiją
Gresia piniginė bauda ir draudimas patekti į renginius

Alfa.lt | BNS
2018-06-12 12:49

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo žaidėją Vasilije Micičių pastūmęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ aistruolis antradienį prisistatė į sostinės policijos komisariatą.

„Taip, jis buvo atėjęs, bet sprendimas dėl galimos administracinės nuobaudos dar nėra priimtas“, – BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas spaudai Paulius Radvilavičius.

Pasak jo, krepšininką pastūmusiam jaunuoliui gresia atsakomybė už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą.

Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad necenzūriniai žodžiai ar gestai viešosiose vietose, įžeidžiamas kibimas prie žmonių, kiti tyčiniai veiksmai, kuriais siekiama pažeisti viešąją tvarką ir žmonių rimtį, užtraukia baudą nuo 30 iki 140 eurų.


„Žalgirio“ krepšininką pastūmęs „Lietuvos ryto“ sirgalius prisistatė į policiją

„Žalgirio“ krepšininką pastūmęs „Lietuvos ryto“ sirgalius prisistatė į policiją© Stop kadras

Jeigu pažeidimas buvo padarytas viešojoje vietoje vykstančiame renginyje, asmeniui gali būti skiriamas draudimas lankytis viešosiose vietose vykstančiuose renginiuose nuo šešių mėnesių iki dvejų metų.

Policijos nagrinėjamas incidentas įvyko pirmadienį, kai buvo žaidžiamos antrosios Lietuvos krepšinio lygos „Betsafe-LKL“ finalo rungtynės tarp „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“.

Socialiniuose tinkluose pasklidusiuose vaizdo įrašuose matyti, kaip sostinės krepšinio klubo sirgalius stumia V. Micičių.

„Lietuvos ryto“ klubas pareiškė esantis pasirengęs bendradarbiauti su policija, kad incidentas būtų visiškai ištirtas, o atsakingi žmonės patraukti atsakomybėn.

„Taip pat turėsime rimtą pokalbį su „Siemens“ arena, kuri privalo užtikrinti saugumą ir tvarką“, – klubo atstovo spaudai BNS perduotame komentare cituojamas „Lietuvos ryto“ projektų vadovas Donatas Žunda.

Policija dar pirmadienio vakarą feisbuke paragino krepšininką pastūmusį sirgalių atvykti į komisariatą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.