Per rungtynes Vilniuje į V. Micičių rėžėsi „Lietuvos ryto“ aistruolis
Į incidentą sureagavo ir policija

Lietuvos ryto aistruoliai
Lietuvos ryto aistruoliai
  © Paulius Peleckis
Alfa.lt
2018-06-11 21:58

Antroji LKL finalo dvikova tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ pažymėta ne tik emocijomis aikštėje, bet ir ne itin toleruotinu aistruolio poelgiu.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje pražanga sustabdytas svečių gynėjas Vasilije Micičius iš inercijos dideliu greičiu išbėgo iš aikštės bei atsitrenkė į ištikimiausių „Lietuvos ryto“ aistruolių tribūnos atitvarą, kuris buvo papuoštas komandos atributika, o tai itin nepatiko vienam iš vilniečių.

Šis kaipmat prišoko prie serbo bei krūtine stipriai trenkėsi jam į nugarą. Prie V. Micičiaus iškart nuskubėjo keli komandos draugai, tačiau rimtesnio konflikto pavyko išvengti – serbas greitai grįžo ant parketo.Tiesa, net ir po tokio akibrokšto „Lietuvos ryto“ aistruolis nebuvo išvesdintas iš arenos – jis tiesiog buvo palydėtas atgal į tribūną, iš kurios stebėjo rungtynes toliau.

Vis dėlto po mačo į sirgaliaus išsišokimą sureagavo Lietuvos policijos paskyra feisbuke.

„Vilniaus apskrities policija geranoriškai kviečia šį krepšinio aistruolį iki savaitės pabaigos atvykti į policiją, adresu Birželio 23-osios g. 16 (Viešosios tvarkos valdyba). Galite susisiekti su mumis ir per facebooką, privačia žinute. Suprantame sirgalių emocijas, tačiau jos neturi peržengti tam tikrų ribų“, – rašoma Lietuvos policijos paskyroje.

Tuo metu oficiali „Lietuvos ryto“ fanų paskyra feisbuke, B tribūna, išplatino pranešimą, pateisinantį aistruolio elgesį ir kaltinantį su klubo simboliais nederamai pasielgusį žalgirietį.

„Dėl Mičičiaus. Jis provokavo, žmogus pribėgo ir specialiai pakratė mūsų vėliavas, kad net visos izoliacijos atsikabino. Taip elgiantis su mūsų šventais dalykais, tikėtis teigiamos reakcijos sunkoka“, – rašoma aistruolių feisbuke.