S. Pešičius turi savo viziją dėl Šaro „Barcelonoje“: galės būti mano trečiu asistentu
Katalonai susitarė su serbu dėl dar vieno sezono?

S. Pešičius ir Š. Jasikevičius iki šiol nepuosėlėja draugiškų santykių
S. Pešičius ir Š. Jasikevičius iki šiol nepuosėlėja draugiškų santykių
  © Alfa.lt fotomontažas
Alfa.lt
2018-06-11 13:55

Nors pastarosiomis savaitėmis vis labiau aptarinėjamos Šarūno Jasikevičiaus kito sezono darbovietės galimybės, o viena pagrindinių stotelių įvardijama Barselona, panašu, kad į vieną mylimiausių savo miestų kauniečių strategas dar kurį laiką gali ir nekeliauti.

Ispanijos spauda entuziastingai praneša skambius dabartinio „Barcelonos“ stratego S. Pešičiaus žodžius, esą, jei į komandą atvyktų Š. Jasikevičius, lietuvis galėtų dirbti trečiu asistentu.

Įdomu tai, kad tokius žodžius treneris pasakė ne kuriai nors žiniasklaidos priemonei, o savo žaidėjams rūbinėje.

Tiesa, nors „Barcelona“ dar nėra patvirtinusi kito sezono planų, o sirgaliai ir vėl liko nusivylę šiuo sezonu, panašu, kad ypatingų permainų bent jau trenerio kėdėje gali ir neįvykti.


Ispanai teigia, kad S. Pešičiui jau buvo pasiūlyta sutartis likti prie komandos vairo dar vieną sezoną, o ekipos valdžia labiau permainų nori ne trenerio, o žaidėjų gretose.

Kol nėra priimta jokių oficialių pasiūlymų, viešoji erdvė dar kurį laiką mirgės nuo panašaus pobūdžio kalbų, tačiau viena yra ganėtinai aišku – ne patys šilčiausi santykiai tarp Š. Jasikevičiaus ir S. Pešičiaus išlikę dar nuo 2003 m., kai lietuvis žaidė serbo ekipoje.

Negana to, užkulisiuose kalbama, jog Š. Jasikevičius taip pat turi atitinkamą požiūrį į darbą „Barcelonos“ ekipoje. Esą „Žalgirio“ strategas rimtai svarstytų tokią galimybę, bet su sąlyga, kad komandoje netektų dirbti su S. Pešičiumi.