Istoriniame D. Trumpo ir Kim Jong-uno susitikime dalyvaus ir NBA žvaigždė

Kim Jong-unas ir Dennisas Rodmanas
Kim Jong-unas ir Dennisas Rodmanas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2018-06-10 17:54

Buvusi NBA žvaigždė Dennisas Rodmanas taip pat ketina dalyvauti istoriniame susitikime tarp JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Šiaurės Korėjos diktatoriaus Kim Jong-uno.

Tai žiniasklaidai patvirtino ekstravagantiškojo penkiskart NBA čempiono agentas Darrenas Prince‘as, tikinęs, kad D. Rodmanas tikisi susitikime atlikti svarbų vaidmenį.

„Dennisas tikisi pasiūlyti palaikymą abiem savo draugams – prezidentui Trumpui ir vadovui Kim Jong-unui“, – sakė D. Prince‘as.

Pats buvęs krepšininkas, kuris praeityje ne sykį yra viešėjęs Šiaurės Korėjoje ir susitikęs su šios valstybės diktatoriumi, prieš susitikimą gyrė ne Kim Jong-uną, o D. Trumpą, su kuriuo taip pat palaiko glaudžius ryšius.

„Visiems amerikiečiams bei likusiam pasauliui galiu pasakyti, jog didžiuojuosi, kad prezidentą Trumpą galiu vadinti savo draugu. Jis vienas geriausių visų laikų derybininkų ir nekantrauju prisidėti prie istorinės sėkmės Singapūro susitikime“, – rašoma D. Rodmano pranešime instagrame.

NBA ir apskritai JAV sporto pasaulyje itin prieštaringai vertinamą dabartinį JAV prezidentą iš Čikagos „Bulls“ ir Detroito „Pistons“ komandų geriausiai prisimenamas D. Rodmanas artimai pažįsta nuo 2013-ųjų, kai dalyvavo jo vestoje televizijos laidoje.