V. Čeponis papasakojo, kaip per 10 minučių sugebėjo supykdyti D. Grybauskaitę

V. Čeponis
V. Čeponis
© Stop kadras
Alfa.lt
2018-05-28 09:58

Pastaruoju metu tarp krepšinio gerbėjų ir žiūrovų išpopuliarėjęs komentatorius Vaidas Čeponis, apsilankęs laidoje „Laikykitės ten“, papasakojo apie savo patirtį šiais metais komentuoti rungtynių pradžią su šalies vadove Dalia Grybauskaite.

Anot komentatoriaus, tai buvo smagi ir netikėta patirtis, tiesa, šmaikštusis Vaidas vos per 10 minučių trukusį komentavimą su D. Grybauskaite spėjo ją ir supykdyti.

reklama

„Nelieskit mano plaukų, nelieskit“, – laidoje pasakojo V. Čeponis, prisimindamas, kaip bandė pagelbėti D. Grybauskaitei užsidėti komentatoriams reikalingas ausines.

Komentatorius su šypsena atsakė, kad pirmą kartą bendravo su tokiu aukštu šalies politiku, tai norėjosi ir paliesti žmogų.

Laidos vedėjo Andriaus Tapino paklaustas, kaip iš tiesų yra su legendinėmis frazėmis, kurių iš V. Čeponio lūpų per kiekvieną susitikimą išsprūsta ne po vieną, komentatorius teigė, kad stengiasi mačą nupasakoti kuo originaliau, ne tik apžvelgti žaidimo esmę profesionaliu lygmeniu, tačiau esant galimybei įterpti vieną kitą šmaikščią pastabą.

reklama

Tiesa, po garsaus pareiškimo eteryje „Žalgiris. Lietuva. Landsbergis“ V. Čeponis net sulaukė aršiausių kauniečių priešininkų, „Lietuvos ryto“ sirgalių grasinimo.

„Mes tave prie „Ozo“ vis tiek atkalsime“, – apie žinutę nuo aršiausių vilniečių sirgalių pasakojo V. Čeponis, čia pat su šypsena teigė, jog stengiasi vengti šios vietos pastaruoju metu.

Paklaustas, kodėl kažkada yra sakęs, jog niekada nekomentuos Lietuvos nacionalinės rinktinės kovų, V. Čeponis teigė, kad krepšinio federacija yra pernelyg jautri, ir net menkiausia kritika jiems stipriai užkliūva, dėl to savo darbo yra netekęs ir vienas garsus komentatorius.

„Žinau istoriją, kaip buvo „patrauktas“ Robertas Petrauskas, kuris yra tikras patriotas, palaiko rinktinę visa širdimi, visu protu, ir ten nuskambėjo minimali, švelni kritika, palyginus su manimi, jo kritika – katino ašaros. Ir federacijos vadovai televizijos vadovams pasakė: arba viso gero, arba pereiname į kitą kanalą“, – sakė V. Čeponis ir pridūrė, kad yra keista, kai Lietuvos rinktinė triuškinamai nusileidžia Ispanijos komandai ieškoti keistų, kartais net kvailų pasiteisinimų.

Visą pokalbį su V. Čeponiu galite žiūrėti vaizdo reportaže.

reklama
reklama