Sukrečianti akimirka: apmaudžias klaidas finale daręs „Liverpool“ vartininkas atsiprašinėjo sirgalių

Loriso Kariuso emocijos
Loriso Kariuso emocijos
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-05-27 07:39

Po 13 metų pertraukos šansą į viršų iškelti UEFA Čempionų lygos trofėjų turėjęs „Liverpool“ klubas finale 1:3 nusileido Madrido „Real“, o labiausiai po šios nesėkmės graužėsi „raudonųjų“ vartininkas Lorisas Kariusas.

Dvi nedovanotinas klaidas padaręs 24-erių vokietis lėmė du iš trijų komandos praleistų įvarčių bei iškėlė didžiulį klaustuką dėl savo ateities Liverpulyje.

reklama

Dar prieš finalą komandos legenda Bruce'as Grobbelaaras teigė, kad vos 4 mln. svarų Anglijos ekipai kainavęs vartininkas ateityje gali tapti vienu geriausių visoje „Premier“ lygoje, tačiau dabar tuo abejoja, ko gero, visa Europa.

Dvi kertinės vokiečio klaidos gerokai sukrėtė ir patį vartininką. „Liverpool“ klubui patyrus pralaimėjimą, L. Kariusas nesulaikė ašarų bei patraukęs link ištikimiausių ir į Kijevą nuvykusių savo komandos sirgalių atgailavo atsiprašinėdamas bei klaupdamasis ant žemės.

reklama

„Neturiu žodžių. Nepamenu, kad būčiau išgyvenęs pats ar matęs kažką panašaus tokios svarbos rungtynėse, – po mačo ZDF sakė legendinis Vokietijos rinktinės vartininkas Oliveris Kahnas. – Toks vakaras gali sužlugdyti jo karjerą.“

„Liverpool“ vartininką užjautė net ir buvęs Londono „Chelsea“, vienų iš pagrindinių „raudonųjų“ varžovų, kapitonas Frankas Lampardas.

„Tokios klaidos neturėtų būti daromos Čempionų lygos finale, tačiau žvelgiant iš žmogiškosios pusės L. Kariusui gali jausti tik gailestį, – sakė anglas. – Tai jį persekios visą likusį gyvenimą. Tiesiog negalėjau patikėti savo akimis, kai mačiau tuos epizodus.“

Panašu, kad pasitikėjimo kreditą jaunam vartininkui suteikę „Liverpool“ treneriai dabar tokio sprendimo gailisi. O L. Kariuso karjerai šioje legendinėje Anglijos komandoje gali būti galas.

reklama

Sukrečianti akimirka: apmaudžias klaidas finale daręs „Liverpool“ vartininkas atsiprašinėjo sirgalių

Loriso Kariuso emocijos
+5