Po finalo – C. Ronaldo akibrokštas: užsiminė apie išvykimą iš „Real“

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-05-27 09:30

Madrido „Real“ ekipa ir vėl tapo UEFA Čempionų lygos nugalėtoja, o finale prieš „Liverpool“ pergalę „karališkieji“ iškovojo ir be ryškesnio didžiausios savo žvaigždės Cristiano Ronaldo indėlio.

Vis dėlto 15 įvarčių šiame turnyre šiemet iš viso įmušęs portugalas tapo rezultatyviausiu jo žaidėju bei neabejotinai ir vėl taps vienu iš favoritų laimėti „Auksinį kamuolį“, tad jo komentarai po pergalės Kijeve turėjo gerokai išgąsdinti „Real“ gerbėjus.

Su žurnalistais po mačo kalbėjęs C. Ronaldo paslaptingai pareiškė, kad „šiame klube buvo gera rungtyniauti“.

„Per kelias artimiausias dienas duosiu atsakymus į visus klausimus dėl savo ateities, tačiau dabar turime mėgautis šia akimirka. Buvo nuostabu visus šiuos metus žaisti „Real“ komandoje“, – netikėtai pareiškė portugalas.

Tiesa, paklaustas ar tai reiškia jo atsisveikinimą su Madrido ekipa, Portugalijos rinktinės puolėjas greitai pasitaisė.

reklama

„Ne, ne... Dabar tik noriu švęsti su komandos draugais, džiaugtis istoriniu „Real“ triumfu. Po kelių dienų viską jums paaiškinsiu“, – patikino puolėjas.

Pasiteiravus apie patį finalą, C. Ronaldo neabejojo – „Real“ buvo geresni ir nusipelnė laimėti.

„Nuo pat pradžių žinojome, kad esame geresnė komanda už „Liverpool“. Manau, kad pelnytai laimėjome ir sukūrėme istoriją“, – apie trečius metus iš eilės stipriausiais Europoje tapusią Madrido ekipą sakė C. Ronaldo.

2009-aisiais už tuo metu didžiausią istorijoje 93 mln. eurų sumą „Real“ komandą papildęs portugalas gandų apie išvykimą yra supamas jau kelerius pastaruosius metus, o ypač jie sustiprėję buvo pernai, kai manyta, kad C. Ronaldo gali sugrįžti rungtyniauti į „Manchester United“.

Tokie gandai dažniausiai pasirodo dėl ne pačių geriausių santykių tarp portugalo ir „Real“ prezidento Florentino Perezo. Šis buvo pažadėjęs savo žvaigždei pateikti naują ir kur kas pelningesnį kontraktą, tačiau savo pažado vis tik nežadėjo.

reklama

Penktą kartą Čempionų lygą laimėjęs C. Ronaldo po vakar tapo tituluočiausiu visų laikų šio turnyro futbolininku.

reklama