C. Ronaldo šįvakar gali tapti tituluočiausiu visų laikų Čempionų lygos žaidėju

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-05-26 19:23

Madrido „Real“ lyderis Cristiano Ronaldo jau šį vakarą gali tapti tituluočiausiu visų laikų UEFA Čempionų lygos futbolininku.

Penktojo savo trofėjaus sieksiantis portugalas pergalės atveju aplenktų kitus penkis žaidėjus, iškovojusius po keturis titulus ir taptų daugiausiai kartų turnyre triumfavusiu žaidėju nuo 1992-ųjų, kuomet Čempionų lyga buvo pradėta rengti.

C. Ronaldo čempionu tapo 2008, 2014, 2016 ir 2017 metais. Pirmąjį kartą jis į Europos futbolo olimpą įkopė vilkėdamas „Manchester United“, o kitus tris kartus – jau „Real“ marškinėlius.

Šiuo metu jis tituluočiausio žaidėjo vardą dalinasi su Clarence‘u Seedorfu (Amsterdamo „Ajax“, „Real“ ir AC „Milan“), Gerardu Pique („Man United“ ir „Barcelona“) bei „Barcelonos“ trio – Andresu Iniesta, Xavi ir Lioneliu Messi.

Tiesa, net ir triumfavęs turnyre šį vakarą portugalas dar netaptų tituluočiausiu žaidėju skaičiuojant ne tik dabartinės Čempionų lygos, bet ir prieš tai rengtos Europos taurės apdovanojimus. Pagal juos pirmauja šešiskart nuo 1956 iki 1966 metų triumfavęs legendinis „Real“ ispanas Francisco Gento, o dar 9 žaidėjai titulus yra iškovoję po 5 kartus.

reklama

Finalo rungtynės tarp „Real“ ir „Liverpool“ klubų Kijeve prasidės šįvakar 21.45 val.

reklama