Žalgiriečiai pasidalino ČL finalo spėjimais: dauguma laukia „Real“ sėkmės, tačiau Šaro nuomonė – kitokia

Žalgirio žaidėjai spėjo ČL finalo baigtį
Žalgirio žaidėjai spėjo ČL finalo baigtį
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-05-26 18:45

Kijeve jau šįvakar į kova UEFA Čempionų lygos finale stos Madrido „Real“ ir „Liverpool“ komandos, o šis susitikimas dėmesio sulaukia ne tik tarp eilinių futbolo sirgalių.

Vakar į Lietuvos krepšinio lygos pusfinalį žengę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šiandien taip pat prilips prie savo televizorių ekranų, o po šeštadieninės treniruotės visi ekipos nariai pasidalino ir savo finalo spėjimais.


Daugelis žalgiriečių Ukrainos sostinėje laukia trečio titulo iš eilės siekiančio „Real“ pergalės. „Karališkąjį“ klubą pasirinko daugiau nei pusė – 8 iš 15 „Žalgirio“ narių, tarp kurių – ir komandos kapitonas Paulius Jankūnas, Edgaras Ulanovas bei Antanas Kavaliauskas.

Vis tik netrūko ir priešingą nuomonę turinčių žalgiriečių – Kevinas Pangosas, Vasilije Micičius, vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius ir kineziterapeutas Paulius Jacikas rinkosi „Liverpool“ komandą.

Kadangi Kauno komandos vyrai spėjo pagrindinio rungtynių laiko baigtį, pasitaikė ir tokių, kurie tikisi lygiųjų, – tai Artūras Milaknis, Gytis Masiulis ir Brandonas Daviesas. Pastarasis tapo vieninteliu, dviejų atakuojantį futbolą mėgstančių komandų mūšyje nesitikinčiu įvarčių.

Čempionų lygos finalas Kijevo olimpiniame stadione bus žaidžiamos šįvakar 21.45 val.

reklama