Rastas kompromisas: „Nevėžio“ krepšininkai atsisakė minčių boikotuoti rungtynes su „Žalgiriu“
Atnaujinta 16.35 val.

Kėdainių Nevėžio krepšininkai gali nevykti į Kauną
Kėdainių Nevėžio krepšininkai gali nevykti į Kauną
© Paulius Peleckis
Alfa.lt
2018-05-25 15:03

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai jau po kelių valandų turėtų stoti į trečiąją LKL ketvirtfinalio kovą su Kauno „Žalgiriu“, tačiau šios rungtynės laikinojoje sostinėje galėjo ir neįvykti.

Kaip skelbė tinklalapis Krepsinis.net, algų už balandį dar negavę „Nevėžio“ žaidėjai grasino boikotuoti rungtynes ir nevykti į Kauną. Vis dėlto galiausiai žaidėjai pajudėjo iš Kėdainių, o grasinimai esą labiau tebuvo blefas, negu rimti ketinimai – tenorėta atkreipti klubo vadovų dėmesį.

Kėdainių klubo vidurio puolėjas Gabrielius Maldūnas Krepsinis.net teigė, kad tokia situacija susiklostė klubui negavus planuotų pinigų iš savivaldybės.

Vis tik komandos direktorius Vaidotas Avižius pažadėjo, kad algos bus sumokėtos bei tikino negirdėjęs nieko apie boikotą.

„Negirdėjau dėl boikoto. Parodykite situaciją, kuriame klube nėra tų skolų. Visur problemos yra didesnės ar mažesnės. Mes vykstame į rungtynes ir žaisime jas. Nematau to ažiotažo, kodėl skambina man visi žurnalistai. Pagal kontraktą jie turėtų išeiti ant parketo. Mes galime vėluoti kažkiek su atlyginimais, dabar vėlavimas yra 10 dienų. Antradienį jie pinigus gaus“, – sakė V. Avižius.

reklama

Teigiama, kad veiksmų „Nevėžio“ žaidėjai norėjo imtis jau ir anksčiau, tačiau juos atbaidė galimybė pakenkti klubui, kovojusiam ir galiausiai patekusiam į LKL atkrintamąsias. Tiesa, šiandienos rungtynės kėdainiškiams gali būti paskutinės sezone – serijoje iki trijų pergalių „Žalgiris“ pirmauja jau 2-0.

Jeigu „Nevėžis“ būtų neatvykęs į Kauną žaisti rungtynių, klubui grėstų techninis pralaimėjimas 0:20, 6 tūkst. eurų bauda ir netgi galima diskvalifikacija iš čempionato.

reklama