Pirkėjai šturmuoja parduotuves – prasidėjo akcija „Jamam“

Nuolaidų akcija „Jamam“
Nuolaidų akcija „Jamam“
© Paulius Peleckis
Alfa.lt
2018-05-25 10:39

Gegužės 25–26 d. prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ vyksta didžiausia Lietuvoje nuolaidų akcija „Jamam“. Daugiau nei 800 parduotuvių Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ dvi dienas taikys dideles nuolaidas daugeliui prekių.

„Jamam“ yra didžiausia ir daugiausia pirkėjų sulaukianti mažmeninės prekybos akcija Lietuvoje, kurios metu „Akropolių“ lankytojai gali pasinaudoti didžiausiomis nuolaidomis ir plačiausiu prekių, kurių galima per „Jamam“ įsigyti pigiau, asortimentu. Matome, kad kasmet į „Jamam“ gausiai ateinantys pirkėjai vertina šią išskirtinę galimybę sutaupyti. Tai, kad „Jamam“ jau antrus metus vyksta 2 dienas, taip pat prisideda prie akcijos sėkmės – žmonės gali patogiau planuoti laiką apsipirkimui“, – sakė Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“ valdančios bendrovės „Akropolis Group“ rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Indrė Česūnienė.

reklama

„Jamam“ dienomis prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ veikiančios parduotuvės atsidaro anksčiau nei paprastai ir lankytojų laukia nuo 9 val. ryto iki 22 val. vakaro.

Nuo 2009-ųjų prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ nuolaidų akcijos „Jamam“ tradiciškai rengiamos du kartus per metus – gegužės ir lapkričio mėnesiais. Pirmoji „Jamam“ nuolaidų akcija „Akropoliuose“ įvyko 2009 m. gegužę. 

reklama

Pirkėjai šturmuoja parduotuves – prasidėjo akcija „Jamam“

Nuolaidų akcija „Jamam“
+25