V. Uspaskichas: dirbsiu be jokių skandalų, mano tikslas – siūlyti idėjas ir eiti į priekį

Viktoras Uspaskich
Viktoras Uspaskich
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-05-24 21:44

Viktorui Uspaskichui grįžus vadovauti Darbo partijai, išaugo šios politinės jėgos populiarumas. Šiandien į politiką jis sakosi grįžtantis su dideliu bagažu patirties, išmokęs skaudžias pamokas ir pasiryžęs nekartoti praeities klaidų. 

Ketvirtadienio vakarą LRT laidoje „Dėmesio centre“ dalyvavęs politikas sakė esąs įsitikinęs, kad pakels Darbo partiją iš pelenų ir pakartos praėjusių metų sėkmės istoriją. „Partija nusirito iki visiško dugno, man dėl to labai gaila,  teigė politikas.  Mes turėjome žmonių, struktūrą.

reklama

Šiandien situacija pasikeitusi, tad esminis tikslas, V. Uspaskicho teigimu, – suformuoti komandą, kad partijoje nebebūtų betvarkės.

Paklaustas, ar tiki, kad Darbo partija gali ir vėl išgyventi pakilimo ir populiarumo laikus, jis teigė tuo neabejojantis. „Aš vedžiau partiją pačios bylos („juodosios buhalterijos“ bylos  Alfa.lt) įkarštyje, tad tai yra įrodymas, kad mes žinome, kaip tai padaryti vėl.“ 

Jis patvirtino savo planus siekti Vilniaus miesto mero posto. Visgi neneigė, kad nesėkmės atveju svarstys galimybę vėl tapti Europos Parlamento nariu. 

reklama

„Aš čia gyvenu, čia gyvena mano vaikai, nesitikiu emigruoti, man ne vis tiek, kas čia darosi, – teigė politikas. – Turiu sukaupęs patirties ir pasiūlysiu ją rinkėjams.“

Jo teigimu, klaidos, padarytos ankščiau, buvo sąlygotos patirties stokos ir nesugebėjimo kontroliuoti procesų. „Šiandien aš gyvenu visai kita filosofija, nevartoju alkoholio, nevalgau mėsos, išsprendžiau daug ligų ir tuo džiaugiuosi. Stengsiuosi dirbti be jokių skandalų, naudojantis tik savo patirtimis. Mano uždavinys – kelti idėjas, eiti į priekį, galvoti apie ateitį, o ne kritikuoti oponentus“,  laidoje sakė V. Uspaskichas. 

reklama