Premjeras neigia su R. Šimašiumi aptaręs elektrinės Vilniuje statybos stabdymą

Remigijus Šimašius ir Saulius Skvernelis
Remigijus Šimašius ir Saulius Skvernelis
© Paulius Peleckis
BNS
2018-05-24 14:11

Premjeras Saulius Skvernelis neigia anksčiau kalbėjęs su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi apie kogeneracinės elektrinės Vilniuje statybos stabdymą.

„Ne, tai netiesa. Sunku, be to, man ir prisiminti pokalbius su Vilniaus meru. Bet tai nebuvo Vidaus reikalų ministerijos (S. Skvernelis anksčiau buvo vidaus reikalų ministras – BNS) kompetencija ir tokių susitikimų metu tie klausimai negalėjo būti svarstomi“, – ketvirtadienį per Vyriausybės valandą teigė S. Skvernelis.

reklama

Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis premjero klausė, ar tiesa, kad S. Skvernelis, būdamas vidaus reikalų ministru, siekė, o vėliau ir dalyvavo viešai neskelbtame susitikime su Vilniaus meru ir kalbėjo apie „Lietuvos energijos“ vystomos kogeneracinės jėgainės Vilniuje statybos stabdymą.

Konservatorius Mykolas Majauskas tikino, kad R. Šimašius apie susitikimą su tuomečiu vidaus reikalų ministru buvo informavęs kai kuriuos savivaldybės tarnautojus.

„Valstybės tarnautojų liudijimas yra, kur jie sako, kad po susitikimo su S. Skverneliu meras sakė, kad toks susitikimas vyko ir viena iš temų buvo elektrinės stabdymas“, – pridūrė M. Majauskas.

reklama

R. Šimašius per atstovą spaudai Aleksandrą Zubriakovą BNS perdavė, kad su S. Skverneliu buvo susitikęs daug kartų, taip pat šiam einant vidaus reikalų ministro pareigas, „bet ne šia tema“.

Praėjusią savaitę S. Skvernelis „Lietuvos energijos“ Vilniuje ir Kaune statomas kogeneracines jėgainės pavadino korupciniais projektais. 

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.