Italijoje traukiniui įsirėžus į Lietuvoje registruotą sunkvežimį žuvo du žmonės
Atnaujinta 09.20

BNS
2018-05-24 08:22

Italijos šiaurėje netoli Turino ketvirtadienio naktį nuo bėgių nuvažiavus traukiniui, kuris prieš tai įsirėžė į sunkvežimį, žuvo du ir buvo sužeista dar 18 žmonių, pranešė šalies žiniasklaida ir pareigūnai.

Sunkvežimis su lietuviškais registracijos numeriais važiavo į sandėlį netoliese, nurodė naujienų agentūra ANSA. Koks buvo sunkvežimio krovinys, kol kas neaišku.

reklama

Lietuvos užsienio reikalų ministerija kol kas neturi duomenų apie Lietuvos piliečius, kurie galėjo dalyvauti įvykyje ar nukentėti jo metu, BNS sakė užsienio reikalų ministro atstovė Rasa Jakilaitienė.

Nelaimė įvyko traukiniui įsirėžus į sankryžoje sustojusį didelį sunkvežimį. Nuo bėgių nulėkė trys vagonai, pranešė televizija.

reklama


Traukinio ir sunkvežimio avarija Turine, Italijoje© SCANPIX

„23.20 val. (0.20 val. Lietuvos laiku) regioninis traukinys 10027 „Turinas-Ivrea“ įsirėžė į sunkvežimį, kuris pralaužęs užtvarus sustojo funkcionuojančioje pervažoje“, – sakoma geležinkelius prižiūrinčios kompanijos RFI pareiškime.

„Kaip rodo pradinė informacija, traukinio mašinistas žuvo, daug keleivių sužeisti“, – priduriama pareiškime.

Naujienų agentūra AGI pranešė, kad antra auka, žmogus, kuris buvo sunkiai sužeistas, sraigtasparniu nuskraidintas į Turino ligoninę, bet neišgyveno.


Traukinio ir sunkvežimio avarija Turine, Italijoje© SCANPIX

Dar vienos keleivės būklė yra sunki, ji patyrė galvos traumą, bet sąmonės nėra praradusi, sakoma AGI pranešime.

ANSA nurodė, kad tarp sužeistųjų yra vienas traukinio darbuotojas, o kiti – keleiviai.

Greitosios pagalbos tarnyba nurodė, kad iš viso buvo sužeista 18 žmonių ir kad daugumos jų būklė nėra kritinė. Sunkvežimio vairuotojas nenukentėjo, nurodė ANSA.

Liudininkai laikraščiui „La Stampa“ pasakojo, kad sunkvežimis, kuris yra registruotas Lietuvoje, atrodė ypač didelis ir sunkus. Priešais jį važiavęs mikroautobusas saugiai kirto pervažą, bet užtvarams pradėjus leistis sunkvežimis nespėjo laiku sustabdyti ir sustojo ant bėgių, pranešė laikraštis.

RFI nurodė, kad užtvaras leidosi artėjant traukiniui, bet dėl nežinomų priežasčių sunkvežimis jį pralaužė ir sustojo ant bėgių.

Gelbėtojai tikrina traukinį, ieškodami galbūt ten dar esančių įstrigusių keleivių. Traukinys iš Turino išvyko 22.30 val. vietos laiku.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Italijoje traukiniui įsirėžus į Lietuvoje registruotą sunkvežimį žuvo du žmonės

Traukinio ir sunkvežimio avarija Turine, Italijoje
+2