Orų prognozė: artinasi ypač vasariški orai – plūstelės 30 laipsnių karštis

Žalieji ežerai
Žalieji ežerai
© Paulius Peleckis
GISMETEO.LT | Alfa.lt
2018-05-23 21:26

Šiandien šalies dangumi irsis tai didesni, tai mažesni debesys. Bus ir saulės, ir vietomis lietaus. Kai kur galima ir kruša. Rytiniuose ir šiaurės rytiniuose šalies rajonuose vietomis palis gausiai, galima perkūnija, pūs gūsingas vėjas.

Vilniuje ir Kaune dieną oras sušils iki 20, šalies pietuose – iki 21 laipsnio. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bus apie 19, prie jūros – apie 18 laipsnių šilumos.

reklama

Ketvirtadienio naktį dangus jau bus giedras, temperatūra svyruos tarp 9–13 laipsnių.

Dieną gaivins vidutinio stiprumo šiaurinių krypčių vėjas, bus šilčiau nei trečiadienį. Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 23 laipsnius šilumos. Kaune, Panevėžyje ir šalies pietuose oras šils iki 24 laipsnių. Prie jūros termometrai fiksuos 19–20 laipsnių.

Tiek penktadienį, tiek savaitgalį taip pat mėgausimės itin vasariškais ir sausais orais.

reklama

Penktadienį nedideli debesys vieną kitą lašą lietaus išspaus nebent pietiniuose šalies rajonuose. Dieną temperatūra svyruos apie 22–25 laipsnius šilumos.

Savaitgalį bus dar šilčiau. Dienomis vyraus 24–27 laipsnių karštis, nedideli debesys menkai saugos nuo svilinančios saulės.

Tačiau tai dar ne pabaiga.

Po itin karšto savaitgalio karščio banga neatslūgs. Dabartiniais duomenimis, paskutinėmis gegužės dienomis temperatūra šoktelės iki 30 ar net daugiau laipsnių.

Ypač karštais orais mėgausis visa Europa.  

reklama