Žaibiška brazilės reakcija: vaikus ir moteris prie mokyklos užpuolęs plėšikas buvo nušautas

Brazilė nušovė vaikus ir moteris puolusį plėšiką
Brazilė nušovė vaikus ir moteris puolusį plėšiką
© Youtube.com
Alfa.lt | Tiesa.com
2018-05-23 19:55

Vaikus ir jų motinas prie mokyklos užpuolęs ginkluotas plėšikas nesitikėjo, kad sulauks aršaus pasipriešinimo – jis buvo nušautas.

Pasaulio dėmesį prikaustęs nutikimas įvyko praėjusį savaitgalį Brazilijoje, San Paulo mieste, jį užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.

Vaizdo įraše matyti, kaip greta gatvės laukia būrelis vaikų ir jų mamos, o tada prie jų prieina jaunuolis, išsitraukia ginklą ir nukreipia jį į būrį žmonių. Kyla sujudimas, tačiau netrukus viena moteris iš rankinės išsitraukia pistoletą ir kelis kartus šauna į užpuoliką.

Šis pargriūva ant gatvės grindinio ir pameta savo ginklą, kurį moteris nuspiria tolyn.

Netrukus spauda paviešino įvykio detales. Pasirodo, 21 metų Eliveltonas Nevesas Moreira sumanė apiplėšti prie privačios mokyklos laukiančias moteris ir vaikų akivaizdoje ėmė grasinti joms ginklu.

Mokykloje savaitgalį turėjo vykti Motinos dienos šventė.

Tačiau tarp moterų buvo policininkė – 42 metų Katia da Silva Sastre, kuri net ir ne tarnybos metu su savimi turėjo ginklą. Du dešimtmečius policijoje tarnaujanti pareigūnė nesutriko ir profesionaliai sureagavo į ginkluotą užpuolimą.

Ji plėšiką sužeidė į kojas bei krūtinę. Vaikinas vėliau ligoninėje mirė. K. da Silva Sastre už drąsų poelgį buvo apdovanota.

reklama