Eurolygos turnyrą laimėję „Lietuvos ryto“ jaunuoliai pagauti vartojantys alkoholį

Lietuvos ryto jaunimo sutiktuvės Vilniuje
Lietuvos ryto jaunimo sutiktuvės Vilniuje
© Klubas
Alfa.lt
2018-05-22 21:01

Eurolygos jaunimo turnyrą laimėję Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pergalę pažymėjo ne taip, kaip pridera nepilnamečiams.

Tinklalapis Basketnews.lt skelbia, jog tapatybės neatskleidęs šaltinis jiems nurodė, kad komandos vadovai dar Belgrade sučiupo 4–5 ekipos narius, vartojusius alkoholį. Tarp jų galėjo būti ir ekipos lyderiai – 17-metis Deivydas Sirvydis ir 16-metis Marekas Blaževičius.

Teigiama, kad po šio incidento dėl kai kurių žaidėjų net keliamas klausimas, ar šie ir toliau gali likti „Lietuvos ryto“ gretose.

Nors komandos treneris Arvydas Gronskis situacijos nekomentavo, jaunųjų vilniečių nuotykius įvertino „Lietuvos ryto“ sporto direktorius Linas Kleiza.

„Tai žaidėjai, tik pradedantys profesionalų karjerą. Jie mato pavyzdžius visuomenėje, kaip švenčiamos didelės pergalės. Laimėję Eurolygą, vaikinai pasidavė emocijoms, o esamą situaciją klubas spręs viduje. Vertiname ir mylime savo jaunimą. Tegul šitas įvykis bus jiems pamoka siekiant aukštumų gyvenime bei aikštėje su „Lietuvos ryto“ komanda“, – teigė L. Kleiza.

reklama

„Lietuvos ryto“ jaunimas šį Eurolygos turnyrą laimėjo antrą sykį – pirmą kartą tai įvyko prieš šešerius metus Stambule.

reklama