Pasvalyje pasismaginęs „Neptūnas“ žengė į pusfinalį, bet itin apmaudžiai prarado žibėjusį gynėją

Neptūno krepšininkai
© Klubas
2018-05-22 20:39

Klaipėdos „Neptūnas“ įspūdingu būdu žengė į Lietuvos krepšinio lygos pusfinalį.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtosiose ketvirtfinalio rungtynėse Pasvalyje net 101:64 (27:16, 23:14, 28:15, 23:19) nušlavė „Pieno žvaigždes“ ir laimėję seriją 3:1 kitame etape susitiks su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Vis dėlto net ir po milžinišku skirtumu iškovotos pergalės klaipėdiečių stovykloje netrūks nerimo. Per 12 minučių net 17 taškų spėjęs surinkti Tomas Delininkaitis trečiajame kėlinyje patyrė itin apmaudžią traumą – tritaškį pataikęs gynėjas triumfuodamas ore susitrenkė pečiais su Renaldu Seibučiu, o nesėkmingai nusileidęs ant žemės pakreipė koją ir skausmo perkreiptu veidu turėjo palikti aikštelę. Daugiau ant parketo snaiperis nebeišbėgo, o jo būklė paaiškės tik po išsamesnių tyrimų.

Nors pirmos trejos serijos rungtynės buvo atkaklios, šiandienos susitikime intrigos neliko dar pirmoje rungtynių pusėje. Spurtą 13:0 surengęs „Neptūnas“ pabėgo dviženkliu skirtumu (30:16), o dar antrajame kėlinyje jų pranašumas viršijo 20 taškų ribą.

Po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždžių“ triuškinimas tęsėsi, o vienu metu Klaipėdos komandos pranašumas buvo pasiekęs net 41 tašką.

Pusfinalio seriją sostinėje „Neptūnas“ pradės pirmadienį. Su „Lietuvos rytu“ atkrintamosiose jiems tenka žaisti bene kasmet, o praėjusiais metais šios dvi ekipos susidūrė mažajame finale, kuriame stipresni buvo vilniečiai. Tiesa, šįsyk dar daugiau žibalo į artėjančią kovą įpylė sezono viduryje „Neptūno“ į „Lietuvos ryto“ aprangą iškeitę Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius, tad tokia pusfinalio serija turėtų itin kaitinti abiejų komandų aistruolius.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 13, Osvaldas Olisevičius 11, Jahennsas Manigat 9.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 19, Tomas Delininkaitis 17, Renaldas Seibutis ir Mindaugas Kačinas po 12, Laimonas Kisielius 11 (8 atk. kam.).