Širdį veriantis vaizdas Jonavoje: prekybos centre motina mušė trimetę dukrą

Verkiantis vaikas
Verkiantis vaikas
Jonavos žinios
2018-05-22 17:16

Košmarišką vaizdą prekybos centre „Norfa“ Jonavoje, Žeimių gatvėje, teko stebėti pirkėjams – šeštadienio apsipirkimas jiems apkarto matant, kaip mama muša klykiančią trimetę mergytę.

„Nežinau, kas nutiko tarp mamos ir mažos mergytės, bet trimetė klykė, ją per veidą ir kitur šaukdama mušė ir lauk iš prekybos centro tiesiog tempė mama. Dauguma praeivių pradėjo fiksuoti incidentą išmaniaisiais telefonais, kažkas iškvietė policiją, mat vaizdas tikrai reikalavo pašalinių įsikišimo. Kas galėjo nutikti tarp tokio mažo vaiko ir mamos, ką ten mušti, juk jai tik apie trejus metukus, man galvoje netelpa toks žiaurumas. Juk būna, kad vaikai rodo savo kaprizus, būna, kad pasiožiuoja, bet mamos taip nesielgia, nepuola į isteriją, nešaukia ir nedaužo vaiko – kažkoks siaubas“, – incidentą matę pasakojo liudininkai.

Vaiko teisių apsaugos skyrius apie šį incidentą informuotas.

„Mes gavome pranešimą apie situaciją prekybos centre. Policija mergytę tą dieną nuvežė į ligoninę gautiems sumušimams įvertinti. Šiandien turėtume gauti išvadas dėl patirtų mergytės sužalojimų tiek iš medikų, tiek iš policijos.

Ši šeima nėra pakliuvusi į mūsų akiratį – normali, tvarkinga šeima, šiuo metu aiškinamos įvykio aplinkybės. Bus tikrinamos šeimos gyvenimo buities sąlygos, bendravimo įgūdžiai, bus apklausiami šeimos nariai ir mergytė. Kai tik bus gauta daugiau duomenų, bus sprendžiamas tolimesnis šeimos likimas – ar mergytė bus perduota artimųjų globai, ar mamai ir tėčiui reikia psichologų konsultacijos, socialinių įgūdžių pamokų ir pan. Tik surinkus visą informaciją bus galima daryti tolimesnes išvadas ir ieškoti sprendimų“, – sakė Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjas Elegijus Laimikis.

reklama

„Pirminiais duomenimis, mama nesuvaldė emocijų, dėl mušamo mažamečio iškviesti policijos pareigūnai. Mergytė nuvežta į ligoninę sveikatai patikrinti, vėliau perduota artimiesiems. Šiuo metu vykdomas ikiteisminis tyrimas“, – pranešė Jonavos rajono Policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Vytautas Trijonis.

reklama