Blogiukas Ibra pasižymėjo JAV: neapsikentęs, kad varžovas užmynė ant kojos, smūgiavo šiam į galvą

Z. Ibrahimovičius pašalintas iš aikštės po smūgio į galvą
© Stop kadras

Zlatano Ibrahimovičiaus vardas vėl skamba visoje pasaulio žiniasklaidoje – šį kartą švedas pasižymėjo ne įspūdingu įvarčiu, bet raudona kortele.

Prieš kelis mėnesius į JAV rungtyniauti išvykęs 36-erių puolėjas rungtynėse su Monrealio „Impact“ pirmojo kėlinio pabaigoje trenkė varžovui ranka per galvą ir sulaukė pašalinimo iš aikštės.

Z. Ibrahimovičių imtis tokių veiksmų išprovakavo varžovo užmynimas ant kojos, nors jis tai padarė netyčia.

Los Andželo „Galaxy“ be puolėjo vertėsi visą antrąjį kėlinį, tačiau net ir žaisdami dešimtiese sugebėjo pasiekti pergalę rezultatu 1-0.

Z. Ibrahimovičius po savo audringo debiuto, kai nuostabiu dubliu išplėšė komandai pergalę, MLS pirmenybėse labai sėkmingo žaidimo neberodo – po to pelnė tik vieną įvartį.