Vėluoja Rusnės estakados statybų pradžia

Apsemti Rusnės keliai  (E.Lukošiaus/„Šilokarčema“ nuotrauka)
Apsemti Rusnės keliai (E.Lukošiaus/„Šilokarčema“ nuotrauka)
BNS
2018-05-22 13:42

Rusnės estakados statybų ir užliejamo kelio Šilutė–Rusnė rekonstrukcijos pradžia pavėlinta iki birželio, tačiau projektas turėtų būti įgyvendintas laiku – iki šių metų pabaigos, tikina Šilutės rajono meras.

Pasak Vytauto Laurinaičio, darbų pradžia kiek vėluos dėl nenumatytų kelio platinimo darbų.

reklama

„Nenumatytos aplinkybės, kadangi reikia tą kelią išplatinti ant polių, reikės papildomo pirkimo. Dėl kelio išplatinimo galbūt reikės tą terminą pakoreguoti, o dėl estakados, manau, viskas bus pagal grafiką (...). Visgi jeigu bus iš konstrukcijų šita estakada, tai surinkimas nelabai stipriai ir užsitęs. Bet čia ir esmė yra estakada. Manau, kad iki šių metų potvynio estakada bus“, – BNS sakė V. Laurinaitis.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos laikinasis vadovas Vitalijus Andrejevas anksčiau teigė, jog gauti statybos leidimą ir pradėti darbus numatyta gegužės mėnesį.

Portalo „Šilutės naujienos“ teigimu, statybų rangovės bendrovės „Kauno tiltai“ generalinis direktorius Aldas Rusevičius informavo, kad dabar vyksta baigiamieji projekto rengimo darbai – projektas pateiktas ekspertizei, o pirmomis birželio dienomis tikimasi gauti statybos leidimą ir nedelsiant pradėti darbus.

reklama

Estakada bus statoma kelyje Šilutė–Rusnė, kuris vienintelis veda į Rusnės salą ir per kasmečius potvynius yra užliejamas bei taip sutrikdo vietos susisiekimą.

Rekonstruojamame 5 km ilgio kelio ruože, be kita ko, bus įrengta nauja kelio dangos konstrukcija, bus nutiestas 4,5 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių takas. Pačiame žemiausiame, kasmet užliejamame kelio ruože bus pastatyta gelžbetoninė sijinė 750 m ilgio dviejų eismo juostų estakada.

Šiems darbams skirta 10 mln. eurų.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.