Ar žalgiriečiai trankiai atžymėjo trečią vietą Eurolygoje?

Žalgirio žaidėjų sutikimas Kaune
Žalgirio žaidėjų sutikimas Kaune
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-05-22 09:33

Istorinį sezoną Eurolygoje sužaidę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pirmadienio popietę sugrįžo į laikinąją sostinę, kur juos pasitiko minia aistruolių, o nuotaikos vos palikus oro uoste nutūpusį lėktuvą buvo fantastiškos.

Trečia vieta stipriausiame žemyno turnyre – iš tiesų įspūdingas pasiekimas. O kaip krepšininkai tai atšventė?

reklama

„Tiktai reikia priežasčių kažką švęsti, nes šventimas visada yra linksmiausi dalykai ir fainiausi dalykai. Ypač tokioje profesijoje kaip krepšinis ir tokiame turnyre kaip Eurolyga. Jeigu tik yra ką švęsti, tai yra pats maloniausias dalykas. Tai yra fantastika. Ačiū labai fanams, kurie mus labai gražiai pasitiko, ir stengsimės toliau žaisti gerai ir dirbti dėl jų“, – grįžęs į Kauną sakė komandos strategas Šarūnas Jasikevičius.

„Taip, buvo puikus vakaras. Visas kolektyvas, kuris puikiai sutaria ir sunkiai dirba, puikiai praleido laiką“, – sakė vidurio puolėjas Brandonas Daviesas.

„Taip, taip, vakarėlis buvo šaunus. Buvau su Dariumi ir buvo linksmybių. Šiandien šiek tiek pavargęs jaučiuosi, bet pamačius tiek sirgalių Kaune, nuotaika dar labiau pakylėta“, – sakė A. Toupane.

Vienas ekipos senbuvių, Artūras Milaknis, sakė, kad pasitikimas Kauno rotušėje buvo įspūdingas, o žalgiriečiai pasiekimus moka švęsti.

„Manau, kad atžymėjome. Kaip visada, mes mokame atžymėti tas vietas ar titulus. Sezonas buvo geras ir įspūdingas, tai taip ir uždarėme“, – kalbėjo A. Milaknis.

Vidurio puolėjas Antanas Kavaliauskas, paklaustas, ar komandai pavyko gerai atšvęsti trečios vietos iškovojimą Eurolygoje, tiesiog linksėjo galva ir šypsojosi.

Daugiau žiūrėkite vaizdo reportaže.

reklama