Pirmadienį daugiausia eismo įvykių įvyko dėl vairuotojų neatsakingumo

Avarija
Avarija
© Policija
Alfa.lt
2018-05-22 09:31

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, pirmadienį, gegužės 21 d., mūsų šalies keliuose įvyko 17 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 20 žmonių. Daugiausia eismo įvykių įvyko automobilių vairuotojams nepraleidžiant važiavimo pirmenybę turinčių dviračių ir mopedų. Per parą įvyko 6 tokie eismo įvykiai.

Dar 4 eismo įvykiai įvyko nepasirinkus saugaus važiavimo greičio ir nesuvaldžius automobilių ir motociklų. Pirmadienio eismo įvykiuose sužeistas 1 vaikas, 5 metų pėsčiasis, neblaivūs vairuotojai sukėlė 5 eismo įvykius. Per parą įvyko 53 techniniai eismo įvykiai, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo. Pareigūnai nustatė 22 neblaivius vairuotojus, 13 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės. Taip pat nustatyti 136 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai, išaiškinti 28 neblaivūs dviratininkai.

reklama

Vidurdienį, 11.55 val., Klaipėdos r., Žiaukų k., 20-metė mergina, vairuodama automobilį „Toyota“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, kelio vingyje nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį. Eismo įvykio metu automobilyje važiavo trys žmonės, buvo sužeista pati vairuotoja ir 20-metis keleivis, dar vienas kartu važiavęs 18-metis keleivis nenukentėjo.

12.55 val., Vilniuje, Antakalnio g., 30-metė moteris, vairuodama automobilį „VW Golf“, sukdama į kairę į Švyturio gatvę, nedavė kelio priešinga kryptimi, tiesiai važiavusiam mopedui „Piaggio“, kurį vairavo 41 m. vyras, ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo mopedo vairuotojas, kuris dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę.

13.15 val., Šiaulių r., Kuršėnuose, Daugėlių ir Pušyno gatvių sankryžoje, 40-metė moteris, vairuodama automobilį „Toyota Corolla“, išvažiuodama iš šalutinio kelio, kliudė pagrindiniu keliu, važiuojamąja dalimi gatve dviračiu važiavusį neblaivų 44 m. vyrą. Dviratininkas dėl daugybinių sužalojimų gydomas ligoninėje, jam buvo nustatytas 1,29 prom. girtumas.

reklama

15.10 val., Marijampolėje, Vinco Kudirkos ir Jono Dailidės gatvių sankryžoje, 46 m. moteris, vairuodama automobilį „Audi A4“, įvažiavo į sankryžą degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir per šviesoforu reguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusius pėsčiuosius, 35 m. moterį ir kartu ėjusį 5 metų berniuką. Dėl patirtų sužalojimų sužeistieji mama su sūnumi buvo pristatyti į ligoninę.

19.00 val., Trakų r., Paluknio k., 35 m. moteris, būdama neblaivi, vairavo automobilį „Toyota Avensis“, važiuodama keliu Vilnius–Varėna–Gardinas, nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė automobiliais „Audi A2“ ir „Iveco“. Po susidūrimo automobilis „Audi A2“ nuvažiavo nuo kelio ir apvirto, automobilis „Iveco“ taip pat nuvažiavo nuo kelio. Pastarojo automobilio vairuotojas įvykio metu buvo sužeistas ir pristatytas į ligoninę. Eismo įvykį sukėlusiai vairuotojai buvo nustatytas vidutinis, 1,84 promilių girtumas, ji sužeista nebuvo. Kartu su moterimi automobilyje „Toyota Avensis“ buvo vežamas 5 metų berniukas, kurį į vietą atvykęs vaiko tėvas savarankiškai apžiūrai nuvežė į ligoninę.

Vakare, 20.40 val., Šiaulių r., Kuršėnuose, Ventos g., policijos pareigūnų stabdomas nesustojo automobilis „Peugeot 307“, kuris persekiojimo metu Kuršėnuose, Stoties g., užvažiavo ant geležinkelio bėgių ir sustojo, į juos atsitrenkęs. Policijos patrulinis automobilis kliudė persekiojamą automobilį, nežymiai sužalojus bandantį pasprukti jo vairuotoją, 40-metį vyrą. Neblaiviam vairuotojui buvo nustatytas vidutinis, 1,80 prom. girtumas, iš vyro teisės vairuoti jau buvo atimta už anksčiau padarytus pažeidimus. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras uždarytas į areštinę.

Lietuvos kelių policijos tarnyba dar kartą atkreipia eismo dalyvių dėmesį, kad alkoholio vartojimas negali būti suderinamas su vairavimu, o neatsakingumas eisme gali turėti labai skaudžias pasekmes. Prašome, neleiskite įvykti skaudžioms nelaimėms, pastebėjus galimai neblaivų vairuotoją, būtinai praneškite policijai. Jūsų neabejingumas gali išgelbėti žmogaus gyvybę.

reklama