CSKA nesėkmės Belgrade nesibaigia: apsukus ratą visi keleiviai buvo išlaipinti iš lėktuvo

Dimitris Itoudis
Dimitris Itoudis
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-05-21 19:51

Eurolygos reguliarųjį sezoną laimėję ir į finalo ketvertą patekę, tačiau jame du pralaimėjimus patyrę bei ketvirtoje vietoje likę Maskvos CSKA krepšininkai vis dar yra Belgrade.

Kol trečiąja vieta besidžiaugianti Kauno „Žalgirio“ komanda buvo griausmingai sutikta Laikinojoje Lietuvos sostinėje, maskviečių yra priversti laukti atidėto savo skrydžio iš Serbijos sostinės.

CSKA komanda ir Rusijos žurnalistai Belgradą turėjo palikti dar 15.30 val., tačiau apsukęs ratą lėktuvas buvo nutupdytas ir keleiviams teko iš jo išlipti. Naujas reisas į Maskvą paskirtas 22 val. laikui, tad iš viso CSKA žaidėjams ir treneriams Serbijoje teks praleisti beveik 7 valandomis ilgiau negu planuota.Tokios bėdos – tik dar vienas nežymus smūgis po finalo ketverto visiškai sugniuždytai komandai. Didžiausiu – net 45 mln. eurų – biudžetu Europoje disponuojanti Maskvos komanda pusfinalyje nusileido Madrido „Real“, o mažajame finale suklupo ir prieš daugiau nei penkis kartus kuklesnius finansus turintį „Žalgirį“ bei Eurolygoje liko vos ketvirta.

Po šios nesėkmės labai daug kritikos susilaukė ketverius metus prie ekipos vairo stovintis graikas Dimitris Itoudis, o Vladimirui Putinui artimos aplinkos žmonės tokį CSKA pasirodymą Belgrade vadino „gėdingu“.

reklama