Jaunųjų „Lietuvos ryto“ žaidėjų sutiktuvėse – sirgalių akibrokštas ekipos vadovui: švęsk su žaliai baltais

Lietuvos ryto jaunimo sutiktuvės Vilniuje
Lietuvos ryto jaunimo sutiktuvės Vilniuje
© Klubas
Alfa.lt
2018-05-21 16:37

Eurolygos jaunimo turnyrą laimėję Vilniaus „Lietuvos ryto“ dublerių komandos krepšininkai šiandien popiet grįžo į Lietuvą, o juos pasitiko ne tik artimieji, bet ir ištikimiausių klubo aistruolių „B Tribūna“ grupelė.

Padėkoję jaunajai sostinės ekipos kartai už antrąsyk klubo istorijoje iškovotą trofėjų vadinamieji ultros kur kas šalčiau pasitiko klubo vadovą Darių Gudelį.

reklama

„Gudeli, švęsk su žaliai baltais!“ – tokį plakatą Vilniaus oro uosto prieigose išskleidė „B Tribūnos“ atstovai.

Klubo sirgaliams nepatiko tai, kad „Lietuvos ryto“ direktorius po jaunųjų vilniečių pergalės Belgrade šiuo laimėjimu džiaugėsi su finalo ketverte dalyvavusio Kauno „Žalgirio“ aistruoliais. Šie Serbijos sostinėje palaikė ne tik savo mylimą ekipą, bet ir Vilniaus jaunimą – nemaža grupė žaliai baltų sirgalių „Štark“ arenoje buvo dar gerokai prieš mažąjį finalą tarp „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA, kad pasižiūrėtų ir Eurolygos jaunimo turnyro finalą, o už tai jiems po mačo padėkojo tiek D. Gudelis, tiek ir kai kurie „Lietuvos ryto“ dublerių žaidėjai.

Vis tik „B Tribūnai“ labiausiai patiko ekipos lyderio Deivydo Sirvydžio komentaras – šis po mačo padėkojo ne Belgrade jį palaikiusiems lietuviams, o Vilniuje likusiems ištikimiausiems „Lietuvos ryto“ sirgaliams.

reklama

„Kaip malonu, kai mūsų klube atsiranda žmogus, kuris nebando įtikti žaliai baltai manijai. Kuris turi savo nuomonę, kuris supranta, kad tikrajai „Lietuvos Ryto“ sirgalių bendruomenei rūpi tik RYTAS“, – dar vakar „Facebook“ rašė „B Tribūnos“ atstovai.


Panašu, kad draugiški „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ santykiai Belgrade patiko toli gražu ne visiems.

reklama

Jaunųjų „Lietuvos ryto“ žaidėjų sutiktuvėse – sirgalių akibrokštas ekipos vadovui: švęsk su „žaliai baltais“

Lietuvos ryto jaunimo sutiktuvės Vilniuje
+3