Pergalės duoda postūmį: Vyriausybė vertins galimybes grąžinti „Žalgiriui“ beveik 600 tūkst. eurų skolą

S. Skvernelis savaitgalį taip pat palaikė „Žalgirį“ Belgrade
S. Skvernelis savaitgalį taip pat palaikė „Žalgirį“ Belgrade
© Socialiniai tinklai
BNS
2018-05-21 14:09

Kauno „Žalgirio“ klubui savaitgalį laimėjus trečią vietą Eurolygoje, premjeras Saulius Skvernelis sakė, kad Vyriausybė vertins galimybę grąžinti komandai seną 2 mln. litų (beveik 579 tūkst. eurų) skolą.

Pasak jo, Vyriausybė skolinga „Žalgiriui“ nuo 1999 m., kai klubas vienintelį kartą laimėjo Eurolygą, tačiau planus išmokėti šią premiją sujaukė ekonominė krizė.

reklama

„Kiek man žinoma, yra vienas Vyriausybės neįvykdytas įsipareigojimas nuo 1999 m. Kada „Žalgiris“ laimėjo Eurolygą, buvo skirta beveik 2 mln. litų premija, ir ji prasidėjus krizei nebuvo išmokėta“, – žurnalistams pirmadienį sakė S. Skvernelis.

„Kadangi ši Vyriausybė moka ir kompensacijas, ir skolas ankstesnių (vyriausybių – BNS), mes pažiūrėsime iš tikrųjų, ar tas įsipareigojimas ir kodėl jis buvo neišmokėtas ir, jeigu jis yra aktualus, ieškosime būdų, kaip tą skolą grąžinti“, – pridūrė jis.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.