Rusai kritikuoja D. Itoudžio sprendimus ir jau garsiai mąsto apie pasikeitimus

D. Itoudis
D. Itoudis
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-05-21 10:00

Vieną prasčiausių finalinių ketvertų istorijoje sužaidęs Maskvos CSKA klubas turi imtis permainų, kitu atveju žengsime dar žingsnį atgal, taip svarsto rusų žiniasklaida, kuri negailestingai „tarkuoja“ Dimitrį Itoudį ir jo sprendimus viso finalinio ketverto metu.

„Aš nebijau būti atleistas. Jei būtų tokia baimė, aš nesiimčiau trenerio darbo. Žinau, į kokią poziciją atėjau, ir esu pasiruošęs viskam“, – sekmadienį po pralaimėto mačo Kauno „Žalgiriui“ sakė CSKA vairininkas.

Nors žurnalistams D. Itoudis bandė parodyti esantis gan ramus, buvo galima suprasti, kad du pralaimėjimai Belgrade klubo vadovus privers atvykti graiką į ne patį maloniausią susirinkimą aptarti CSKA sezono rezultatų.


D. Itoudis© SCANPIX

Rusijos spauda jau dabar užuominomis apie būtinas permainas mano, kad pradėti reikėtų nuo vyriausiojo trenerio.

Jie prisiminė keleto metų senumo istoriją, kai po trenerių kaitos, būtent D. Itoudžiui perėmus ekipos vairą, CSKA šovė į viršūnę ir buvo nesustabdomi senajame žemyne.

„Tai buvo vienos siaubingiausių 10 minučių šiame sezone“, – apie tai, kaip po ilgosios pertraukos sekmadienio mače išėjo nusiteikę raudonarmiečiai, rašo „Sport Ekspress“.

Ir čia pat žeria priekaištus graikui, esą šis turėjo visas 15 minučių nuteikti ir papildomai motyvuoti vyrus garbingai kautis, o ne tik praleisti laiką aikštėje ir laukti skrydžio namo į Maskvą.

Negana to, apžvalgininkams kliūva ir kai kurie D. Itoudžio sprendimai per mačą. Esą akivaizdžiai nemotyvuotas CSKA žvaigždes jau anksčiau reikėjo sodinti ant suolelio ir leisti žaisti tiems, kurie į „Štark“ areną atvyko nusiteikę pakovoti dėl pergalės.


D. Itoudžio sprendimai sulaukė kritikos. Ypač žiniasklaida piktinasi, kad nebuvo tinkamai išnaudoti jaunieji Rusijos krepšininkai aikštėje© SCANPIX

„Ekipą nuo visiško pažeminimo traukė mūsų rezervo krepšininkai. V. Ruddas, V. Fritzonas ir fantastiškai tritaškius svaidęs M. Kulaginas. Kodėl treneris nepasitikėjo jais anksčiau, jei matė, kad jo mylimi geriausi krepšininkai visiškai nenori kautis? Ar jis netiki šiais žaidėjais?“ – apie prastus D. Itoudžio sprendimus rašo Rusijos sporto žiniasklaida.

CSKA, kuris kiekvienais metais suburiamas tam, kad Eurolygos turnyre bandytų laimėti viską, o išleidžiamos milžiniškos sumos kasmet tik didėja, panašu, artimiausiu metu yra pasirengęs rimtoms permainoms, ir greičiausiai bus pradėta nuo ekipos vairininko D. Itoudžio galvos.

reklama