JAV – kraupus išpuolis: vyras nukreipė automobilį į restoraną, nužudė dukrą ir atsitiktinę auką

Incidentas Besemer Sityje (Šiaurės Karolina): vairuotojas tyčia rėžėsi į restoraną
Incidentas Besemer Sityje (Šiaurės Karolina): vairuotojas tyčia rėžėsi į restoraną
© SCANPIX
BNS
2018-05-21 09:45

JAV Šiaurės Karolinos valstijoje sekmadienį vyras tyčia nukreipė savo automobilį į restoraną, kur tuo metu buvo daug lankytojų, taip nužudydamas savo dukrą, dar vieną žmogų ir sužeisdamas kelis kitus, pranešė pareigūnai.

Kaip sakoma Besemer Sičio policijos pareiškime, preliminarus tyrimas rodo, kad 62 m. Rogeris Selfas tyčia rėžėsi į restoraną „Surf and Turf Lodge“, kur tuo metu, vidurdienį, ramiai pietavo šeimos.

reklama

Žuvo vairuotojo 26 m. duktė Katelyn Tyler Self, Gastono apygardos šerifo pavaduotoja. Antro žuvusio asmens tapatybė kol kas neskelbiama.

R. Selfas buvo areštuotas. Jo automobilis per incidentą visiškai įvažiavo į didkepsnių ir jūrų gėrybių restoraną Besemer Sityje, esančiame maždaug 50 km į vakarus nuo Šarlotės. Kalėjimo įrašai rodo, kad jam pateikti du kaltinimai 1-ojo laipsnio žmogžudyste.

Vietos laikraštis „The Gaston Gazette“ rašė, kad R. Selfas yra verslininkas iš Dalaso Šiaurės Karolinoje.

reklama

Šarlotės-Meklenbergo policijos atstovas Robas Tufano šią tyčinę avariją pavadino incidentu su „daugeliu aukų“. Pranešta, kad kai kurie nukentėjusieji buvo sraigtasparniu nuskraidinti į Karolinų medicinos centrą (CMC) Šarlotėje. Sužeistųjų skaičius ir sužeidimų sunkumas kol kas neaiškūs.

„Jis nukreipė savo automobilį į pastatą, nužudydamas žmones, štai kodėl jį iš karto sulaikėme“, – sakė Besemer Sičio policijos viršininkas Thomas Ellisas, kuris apie galimus incidento motyvus neužsiminė.

Įvykio vietoje darytose nuotraukose matyti išgriauta restorano siena.

K. Self ketverius metus dirbo Gastono apygardos šerifo įstaigoje, laikraščiui „The Charlotte Observer“ sakė šerifas Alanas Cloningeris. Pasak jo, K. Self tuo metu, kai žuvo, buvo ne tarnyboje.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.