Trečiajame kėlinyje kanadiečius palaužusi JAV rinktinė iškovojo bronzą

JAV - Kanada
2018-05-20 19:01

Kanados ir Jungtinių Amerikos Valstijų ledo ritulio rinktinės į Danijoje vykstantį pasaulio čempionatą išvyko galvodamos apie patekimą į finalą ir pergalę jame, tačiau vienoms turnyro favoričių šįvakar teko susitikti tik mažajame finale, kuriame buvo kovojama dėl bronzos.

Atkakliame mūšyje amerikiečiai pelnė tris įvarčius paskutiniame kėlinyje bei nugalėję Kanadą 4:1 iškovojo trečiąją vietą.

JAV rinktinė į priekį buvo išsiveržusi ir antrajame kėlinyje, tačiau pačioje jo pabaigoje kanadiečiai rezultatą išlygino. Vis tik Nickas Bonino antroje trečiojo kėlinio pusėje vėl suteikė amerikiečiams pranašumą, o Kanadai paskutinėmis minutėmis rizikuojant ir pakeitus vartininką, JAV rinktinė į savo sąskaitą pridėjo dar du įvarčius į tuščius vartus bei šventę pergalė pasidabino bronzos apdovanojimais.

Pagrindiniame finale po kelių valandų į kovą stos titulą ginantys Švedijos ledo ritulininkai ir turnyro staigmena tapę šveicarai.