Vokietijos taurės finale – sensacija: „Eintracht“ nugalėjo „Bayern“ ir tapo čempionais

okietijos taurės finale – sensacija: „Eintracht“ nugalėjo „Bayern„ ir tapo čempionais
okietijos taurės finale – sensacija: „Eintracht“ nugalėjo „Bayern„ ir tapo čempionais
© SCANPIX
EuroFootball.lt
2018-05-20 11:41

Šeštadienį vakare Vokietijos taurėje įvyko 2017-18 metų sezono finalas.

Šalies sostinėje dėl paskutinio sezono trofėjaus susigrūmė su Miuncheno „Bayern“ su Frankfurto „Eintracht“. Finale buvo pateikta tikra sensacija - Juppo Heynckeso atsisveikinimo rungtynėse bavarai pralaimėjo rezultatu 1-3 ir čempionų titulą užleido „Eintracht“ komandai.

„Eintracht“ komandai buvo itin sėkminga rungtynių pradžia. 11-ąją minutę grubiai aikštėje suklydęs Thiago leido pabėgti Ante Rebicui, o šis atlikęs puikų reidą tiksliu smūgiu išvedė „Eintracht“ į priekį.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką „Bayern“ bandė atsitiesti, tačiau priešnuodžių prieš Frankfurto komandą nerado.

Antrajame kėlinyje pusiausvyra sugrįžo - 53-ąją minutę Robertas Lewandowskis po tikslaus Joshua Kimmicho perdavimo išlygino rezultatą.

reklama

Atrodė, kad „Bayern“ komandą sustabdyti po šio įvarčio bus dar sunkiau, tačiau kantriai gynyboje dirbusi „Eintracht“ 82-ąją minutę vėl sulaukė savo šanso - kamuolį greitai perėmę varžovai atliko ilgą perdavimą į priekį, o ten vėl nuo gynėjų pabėgęs A. Rebicas pasiuntė į triumfą savo komandos sirgalius.

„Bayern“ komandai teko griebtis už paskutinio šiaudo. Paskutinę rungtynių minutę savo vartus paliko ir Svenas Ulreichas, tačiau po kampino apsigynusi „Eintracht“ užtvirtino pergalę - Mijatas Gacinovicius surengė reidą per visą aikštę ir pelnė trečią įvartį.

„Eintracht“ komandai tai penktasis Vokietijos taurės titulas klubo istorijoje. „Bayern“ šį sezoną užbaigė laimėjęs tik „Bundesliga“ pirmenybes.

Rezultatas:

„Bayern“ 1 - 3 „Eintracht“

reklama

11' [0 - 1] A. Rebic

53' [1 - 1] R. Lewandowski

82' [1 - 2] A. Rebic

90+6' [1 - 3] M. Gacinovič

reklama