Sensacija: perlipę suomių ir kanadiečių barjerus šveicarai žais finale
Išvyskite gražiausius kovos epizodus

Ledo ritulio rungtynės Šveicarija–Kanada
2018-05-19 22:38

Danijoje vykstančiame Pasaulio ledo ritulio čempionate antrąją staigmeną pateikė kukli Šveicarijos rinktinė. Prieš tai ketvirtfinalyje iš čempionato išmetusi galingą Suomijos rinktinę, šeštadienį pusfinalio mače jie perlipo ir pastarųjų trejų metų finalininkę Kanadą.

Šveicarai laimėjo pirmą kėlinį po to, kai 19-ąją minutę pasižymėjo Tristanas Scherwey.

Antrajame kėlinyje kanadiečiai sugebėjo rezultatą išlyginti – įvartį 28-ąją minutę įmušė Bo Horvatas.

Tačiau džiaugtis jiems teko neilgai, nes vos po trijų minučių rezultatą šveicarų naudai persvėrė Gregory Hofmannas.

Trečiajame kėlinyje šveicarai dar labiau padidino savo persvarą – 45-ąją minutę pasižymėjo Gaetanas Haasas. Intrigą sugrąžino kanadiečių žaidėjas Coltonas Parayko, likus dviem minutėms sušvelninęs rezultatą iki 2:3. Vis dėlto Kanados rinktinei įmušti trečiojo įvarčio nepavyko ir į finalą pateko triumfuojantys šveicarų ledo ritulininkai.

Rungtynėse dėl trečios vietos susitiks Kanados ir JAV rinktinės, o finale varžysis Šveicarija ir Švedija.