Orų prognozė: lietus kasdien laistys tai vieną, tai kitą šalies pusę

Lietus nuplovė Vilnių
Lietus nuplovė Vilnių
  © Paulius Peleckis
GISMETEO.LT | Alfa.lt
2018-05-16 17:03

Daugelio laukiamas lietus vakar gausiau laistė rytinę šalies dalį. Bet, kaip sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Lietus į šalį atkeliaus kasdien, labiau palaistydamas tai vieną, tai kitą šalies kraštą. Tad skėtis pravers kasdien.

Šiandien pirma dienos pusė daug kur buvo giedra, kiek tankesni debesys numatomi pietinėje šalies dalyje. Dienai bėgant debesuotumas išaugo daug kur, vietomis truputį palis, o gausesni krituliai vakarėjant pasieks pietinius šalies rajonus ir keliaus į šalies gilumą. Pūs vidutinio stiprumo rytinių krypčių vėjas.

reklama

Dienos metu mėgausimės malonia šiluma. Vilniuje, Šiauliuose ir šalies pietuose bus apie 22, Kaune ir Panevėžyje apie 23 laipsnius šilumos. Prie jūros numatoma 20 laipsnių temperatūra.

Ketvirtadienio naktį lietaus debesys palengva keliaus per šalį, o ryte pasieks šiaurinius šalies rajonus. Vyraus 11–15 laipsnių šiluma.

Dienos metu daugelyje vietovių nušniokš trumpi lietūs, grūmos perkūnija. Gausesni krituliai numatomi šiaurinėje šalies dalyje. Pūs rytinių krypčių vėjas. Vilniuje, Kaune ir šalies pietuose bus apie 21 laipsnį šilumos. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bei prie jūros vyraus 18–19 laipsnių temperatūra.

reklama

Penktadienį numatoma panaši šiluma. Naktis bus ramesnė ir giedresnė, trumpai palis vos kai kur. Dieną debesų virtinės ir vėl keliaus šalies dangumi, daug kur nuvilnis lietus, galima ir perkūnija.

Savaitgalis bus truputį gaivesnis, trumpalaikiai lietūs ir toliau lankys šalį, suksis gaivus šiaurės vėjas.

reklama